reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet
elektrikli bisiklet

Her bisikleti elektrikli bisiklet haline getiren dünyanın en ufak sistemi [Video]

Piyasada birçok elektrikli bisiklet bulunuyor. Ancak kişiler çıkarılan setler sayesinde isterlerse her bisikleti elektrikli hale getirebiliyor. İşte bunu sunan ürünlerin en yenisi Swytch‘ten geliyor.

Elektrikli bisiklet modellerini popülerliğini artırıyor. Ancak biliyorsunuz gelişmiş birçok elektrikli bisikletin inanılmaz yüksek fiyatları bulunuyor. İşte bu modellere bütçesi yetmeyenler için her bisikleti elektrikli haline getiren dönüştürme kitleri bulunuyor. Bunların en yenisi ise bu konuda tecrübeli Swytch tarafından karşımıza çıkarıldı. Daha önce tanıttığı dönüşümü kitini yenileyen ve dünyanın en ufak sistemi haline getiren firma, yeni ürünüyle Indiegogo üstünde inanılmaz bir destek görmüş durumda. Burada hedeflenen 25 bin dolar hedefi tam 358 bin dolar seviyesine taşıyan yeni kit, temel olarak dört parçadan oluşuyor. 40 nm tork üretebilen 250 W motoru ön janta bağlı olarak gelen sistem, 250W lityum-iyon pil paketi kullanıyor. Bu pil direkt olarak bisikletin gidonuna takılabiliyor. Boyutu artık oldukça ufak olan pil, 3 saatte doluyor ve tam 50 km menzil getiriyor. Katlanabilir bisiklet için ufak jantlı özel bir versiyonu da bulunan elektrikli bisiklet kiti, hareketi algılayarak uyumlu güç sağlayan bir pedal sensörü de taşıyor. Herkes tarafından dakikalar içerisinde rahatlıkla takılabileceği aktarılan evrensel yapıdaki Swytch, Avrupa’da 24 km/s hıza çıkış yapabiliyor. Bu hız ABD’de 32 km/s seviyesinde yer alıyor.

Ürünün montajı böyle yapılıyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet kiti gerçekten çok kullanışlı duruyor

Buradan satın alabileceğiniz kitin evrensel versiyonu sınırlı bir süre için 399 dolar, katlanabilir versiyonu ise yine sınırlı bir süre için 499 dolar seviyesinde yer alıyor. Yüksek kaliteli standart bisikletini elektrikli hale getirmek isteyenler için bu fiyatlar çok ucuz olmasa da fena durmuyor. Ürünün tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Tanıtım Videosu