reklamı kapat

POPÜLER

Her bisikleti elektrikli kar bisikleti haline getiren özel kit

Her bisikleti elektrikli kar bisikleti haline getiren özel kit [Video]

Pazarda birçok elektrikli bisiklet yer alıyor. Şimdi ise her bisikleti elektrikli kar bisikleti haline getiren özel bir kit gündemde.

Envo, hazırladığı sayfada gördüğünüz ürün ile elektrikli olmasına gerek kalmadan hemen her bisikleti elektrikli kar bisikleti haline getirebiliyor. Bunun için temel olarak üç parçadan oluşan ürün, arka kısmında elektrik motorunu barındıran bir palet sistemi taşıyor. Ön kısımda ise yönlendirme için tek bir kayak parçası kullanılıyor. Sisteme gücünü veren 48 V / 17.5 Ah pil ise merkeze yerleştiriliyor. Bu kiti montaj etmek içinse tercih edilen bisikletin lastiklerini sökmek temel olarak yeterli oluyor. Bu açıdan kullanışlı olan Envo dönüşüm kiti, açıklandığı kadarıyla 1.2 kW gücünde ve kar üstünde rahat yol alınabilmesi için ciddi şekilde pedal desteği sağlayabiliyor. Açıklanan menzili 10 km seviyesinde olan ürün, yol şartlarına bağlı olarak 18 km/s hız getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her bisikleti elektrikli kar bisikleti haline getiren kit çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor

Modelin fiyatı gerçek kar motosikletlerinden çok daha ucuz seviyede yer alıyor. Ancak yine de fiyat az değil. Açıklandığı kadarıyla Envo kitin yurt dışı satış fiyatı 2.800 dolar seviyesinde yer alıyor. Model için hazırlanan tanıtım videosunu ise direkt olarak yukarıda izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Kawasaki de bir hibrit elektrikli motosiklet geliştiriyor