reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan kullanışlı yeni kit

Normal bisikletleri elektrikli bisiklet haline getiren yeni bir dönüşüm kiti daha karşımızda yer alıyor. Yeni model Vekkit imzalı.

Sahibi olunan bisiklet modellerini geleceğe taşımak yani elektrikli bisiklet haline getirmek adına hazırlanan en yeni ürünlerden birisi kısa süre önce gündeme gelen Unlimited eBike olmuştu. Bu detaylarına burada ulaşabileceğiniz kit, modern yapısı ile çok dikkat çekmişti. Şimdi ise Vekkit imzalı yeni bir dönüşüm kiti karşımızda. Bu model özellikle basit yapısıyla dikkat çekiyor. 200W ya da 250W hub motor tercihlerinin sunulduğu bir jant ile gelen kit, tüm elektroniği ve pil paketini gidona takılan ufak bir çanta içerisinde topluyor. Bu sayede kişiler istedikleri zaman bu çantayı çıkararak normal sürüş gerçekleştirebiliyor. Diğer kitlerden farklı olarak elektrikli sürüş istenmediği zaman büyük bir ekstra ağırlık yaratmayan kit, 252 Wh ya da 360 Wh pil paketleriyle tercih edilebiliyor. Bu piller sürüşe de bağlı olarak 20-50 km arası ile 40-75 km arası menzil getiriyor. Bir pedal sensörüne de sahip olan kit, buna uygun olarak 25 km/s hıza kadar güç desteği sağlayabiliyor. Bütün kitte sadece motor ile pil paketi arasında tek bir kablo kullanılıyor olması da sevindiren detaylar arasında. Bu kablo fotoğraflarda görebileceğiniz üzere kesinlikle olumsuz bir kullanım durumu yaratmıyor. Bazı elektrikli bisiklet dönüşüm kitleri bu konuda sorun çıkarabiliyor.

elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan bu yeni kitin fiyatı ne kadar?

Kitini fiyatı 600 euro seviyesinde yer alıyor. Çok ucuz olmayan ancak gerçek elektrikli bisikletlerden daha uygun olan Vekkit imzalı kit, bu açıdan Avrupa’da geniş bir kitleye ulaşabilir deniyor. Bu kitin ufak jantılar olmak üzere hemen her normal bisiklet ile uyumlu versiyonun olduğunu da belirtelim.

İlginizi Çekebilir

Şehir için kullanımına özel gerçek elektrikli bisikletlerden