reklamı kapat

POPÜLER

SpongeBob Apple Arcade

Apple’dan SpongeBob sevenlere güzel haber

Apple‘ın oyun platformu Apple Arcade, SpongeBob oyununu oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor. Oyunda, Sheldon J. Plankton, gizli Krabby Patty formülünü çalmak için bir plan gerçekleştiriyor.

Sheldon J. Plankton, kuzenlerini çağırarak SpongeBob’un tüm arkadaşlarını yakalıyor. Oyunda Nickelodeon’un SpongeBob Kare Şort TV dizisinden bazı karakterler ve yerler yer alıyor.

SpongeBob kare pantolon dizisinden karakterler ve yerler:

Bikini Kasabası Tabelası: İlk olarak birinci bölümde görülen Bikini Kasabası’nın kuş bakışı görüntüsü bölümler ilerledikçe zaman içinde gelişti.  Bu sahnede, 10. sezondaki “Vahşi Arkadaşlar”, 9. sezondaki “Yemek Şov Kazazedeleri” ve 7. sezondaki “Bikini Kasabası Efsaneleri” bölümlerinden ilham alındı.

 Plankton’un Kuzenleri: Plankton’un kuzenleri Krabby Patty’nin gizli formülünü almaya yardım etmek için geri döndü. Kuzenler ilk olarak 3. sezondaki “Plankton’un Ordusu” bölümünde karşımıza çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eldiven Tüneli: Eldiven Dünyası’ndaki araçlar ve mekanlar 7. sezondaki “Eldiven Tüneli” ve 5. sezondaki “Korkak Cesurlar” bölümlerinden ilham alınarak hazırlandı.
Buz Patenleri: Duvarda asılı duran buz patenleri 2. sezondaki “Mat Olmak” bölümünde görülebiliyor. Bu bölümde SpongeBob ve Patrick yedi denize korku salmak için unutulmaz bir artistik buz pateni performansı sergiliyorlardı.
Kaya Kasabası: İlk sezondaki “Kaya Kasabası” bölümünde, otobüs durağındaki sırada SpongeBob’un önünde birçok karakter bulunuyordu. Bunların bazıları, 10. sezondaki “Konunun Dışı” adlı bölümde tekrar ortaya çıkana kadar SpongeBob ile yakın arkadaş oldu. Robot Şef: Robot Şef SpongeBob ilk olarak 2. sezondaki “Balık Kovası’na Hoş Geldiniz” bölümünde ortaya çıktı. Bu robot, SpongeBob’un beynine bağlanarak kontrol edilmeden çalışmıyordu.
Çok sayıda oyunu bünyesinde barındıran Apple Arcade için kullanıcıların ayda 34,99 TL ödemeleri gerekiyor.