reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet dönüşüm kiti

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan ilginç dönüşüm kiti

Her bisikleti elektrikli bisiklet haline getiren yeni bir dönüşüm kiti daha karşımızda yer alıyor. Yeni seçenek diğerlerinden oldukça farklı.

Herkes bir elektrikli bisiklet alabilecek güçte değil. Aynı şekilde çoğu kişi de hali hazırda elindeki çok iyi bisikleti satıp bir elektrikli bisiklet almak istemiyor. İşte tam bu noktada devreye elektrikli dönüşüm kitleri giriyor. Bu konuda şu an aktif olarak satışı yapılan birçok seçenek bulunuyor. Bunlar arasına yeni dahil olan “Clip”, yukarıda da görebileceğiniz üzere oldukça farklı görünüyor. Bu model ilk olarak birçok rakibinden farklı şekilde öne takılıyor. Tasarımsal olarak bazılarının hiç hoşuna gitmeyecek model, oldukça büyük tasarlanmış ve kişilere lastiğe temas ettiği noktadan (Sürtünme tahriki temelli) elektrik desteği getiriyor. Yani ürün lastiğe daha fazla hareket katıyor ve bu sayede örneğin yokuşta çok rahat şekilde yol alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet dönüşüm kitleri artıyor

Bu bağlamda dikkat çeken yeni model Clip, rahatlıkla çıkarılabilir yapıda olduğundan gereki durumlarda çanta içerisinde dahi taşınabiliyor. Teknik olarak baktığımız zaman 144 Wh pil paketine sahip olan model, firmanın resmi verilerine göre 16 ila 25 km arasında bir kullanım ya da destek ömrü getiriyor. Bunun ortalama 45 dakikalık bir sürüşe eşdeğer olduğu aktarılıyor.

40 dakika içerisinde tamamen şarj edilebilen Clip, 450W güç sunuyor ve normal bisikletleri 25 km/s hıza çıkarabiliyor. Peki fiyat? Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 399 dolar seviyesinde. Bu fiyat model için “yurt dışı özelinde” uygun bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Boston Dynamics’in çok konuşulan robot dans videosu