reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Dell OptiPlex 7090 Ultra

Dell OptiPlex 7090 Ultra

Dell Latitude 7320

Dell Latitude 7320

Dell Premier klavye fare seti

Dell Premier klavye fare seti

Dell’den oldukça dikkat çeken yeni bilgisayar ürünleri

Bilgisayar konusunda en büyük isimlerden Dell, CES 2021 kapsamında önemli duyurular yaptı. Firmadan birçok farklı ürün geldi.

Advertisement

CES 2021 duyurularını erken başlatan isimlerden olmayı tercih eden Dell, bilgisayar tarafında ilk olarak OptiPlex 7090 Ultra ile dikkat çekti. Bu bir bilgisayar ve ilginç olarak monitör standı formunda. Masada yer kaplamaması için tasarlanan ürün, gücünü Intel’in 11. jenerasyon işlemcilerinden alıyor ve Core i5 ile Core i7’de gelen entegre Intel Iris Xe grafik birimiyle yüksek performans getiriyor. En üstte 64 GB RAM ve 1 TB M.2 SSD depolama alanıyla donatılabilen monitör bacağı formundaki bilgisayar, 769 dolardan başlıyor. Bu arada firmanın standart yapıdaki Latitude serisi dizüstülerini de güncel donanımlar ile yenilediğini belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dell yine oldukça dikkat çekmeyi başardı

Örneğin firma aynı anda üç farklı bilgisayara bağlanabilen 99 dolarlık kablosuz yeni Premier klavye fare setini de tanıttı. Aynı zamanda Dell’den hibrit yapıdaki Dell Latitude 7320 geldi. Surface Pro X karşısına çıkan ürünün klavyesi ile ekranı birbirinden ayrılıyor. Bu sayede istenirse tablet formunda kullanılabilen dizüstü, ekranı arkasında bir bacağa da sahip.

999 dolardan başlayan fiyatı bulunan ürün, en üstte Intel 11th gen Core i7 vPro işlemci ve 16 GB RAM ile elde edilebiliyor. Üründe 13 inç FHD+ 500 nit bir dokunmatik ekran yer alıyor. Modelin depolaması ise 1 TB’a kadar çıkıyor. 5G desteği olmayan ancak 4G ağlarına SIM üzerinden bağlanabilen Latitude 7320, genel olarak güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefon modelleri işte böyle test ediliyor