reklamı kapat

POPÜLER

Dell ‘güzel’ ve ‘çirkin’ini tanıttı

Ultra ince tasarımıyla adeta bir güzellik abidesi olan Latitude 13, BT bütçelerine uygun bir şekilde günlük üretkenliği ve işe yönelik çok yönlülük özellikleri sunmasıyla dikkat çekerken, dünyanın en güçlü mobil iş istasyonu olarak tanıtılan Dell’in ‘çirkin’i Precision M6500 ise, sahip olduğu Intel Core i7 ve Core i5 çift çekirdekli işlemci seçenekleri ile yeterli bilgi işlem gücü sunuyor.

DELL’İN GÜZELİ: LATITUDE 13
Broadcom® TruManage™ teknolojisi ile BT çalışanlarının her günün, günün her saatinde güvenilir çevrim içi bir konumda sistem görsellerini oluşturmalarına, güncellemelerine ve çalıştırmalarına olanak sağlayan Dell ImageDirect hizmetinden destek alan kapsamlı sistem yönetim özelliği ile beğeni toplayan Latitude 13, yarı iletken (SSD), tüm diski şifreleme (FDE), Güvenilen Platform Modül (TPM) kontrolü ve Computrace yazılımı gibi özel olarak uyarlanmış çözümleri ile de başarı sağlıyor. İsteğe bağlı harici Blu-ray optik sürücüsü ile gelen Latitude 13, önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

DELL’İN ÇİRKİNİ: PRECISION M6500
Çift çekirdekli teknolojisiyle öne çıkan Precision M6500, bir masaüstü iş istasyonunun gücüne sahip taşınabilir bir çözüm olarak kullanıcılara sunuluyor. Böylece kullanıcıların istedikleri her an ve her yerde üst düzey performansla çalışabilmelerini sağlayan Precision M6500, Intel Core i7-920XM Quad Core Extreme Edition (dört çekirdekli işlemci), Core i7 çift çekirdekli işlemci ya da Core i5 çift çekirdekli işlemci ile 1066 MHz, 1333 MHz ve 1600 MHz hızında bellek değerlerine sahip olmasıyla göz kamaştırıyor. Yine Latitude 13 gibi önümüzdeki haftalarda satışa sunulacak olan Precision M6500 hakkında detaylı bilgi almak için www.dell.com/precision adresini ziyaret edebilirsiniz. Latitude 13 için ise www.dell.com/latitude adresine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR