reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan şık dönüşüm kiti [Video]

Normal bisikletleri elektrikli bisiklet haline getiren yeni bir dönüşüm kit daha ortaya çıktı. Bu kit alandaki en şık çözümlerden birisini oluşturuyor.

Sahibi olunan bisiklet modellerini geleceğe taşımak adına hazırlanan en yeni ürünlerden Unlimited eBike, Indiegogo üzerinde 100 bin euro destek aramaya çıkmış durumda. Şimdilik projenin başında olan ürün, basit ve özellikle büyük oranda kablosuz yapısıyla çok dikkat çekiyor. Merkezinde motor olan bir jant, bisikletin ortasına konumlandırılacak pil paketi ve pedal sensöründen oluşan sistem, oldukça profesyonelce hazırlanmış. Ufka jantlı olanlar dahil olmak üzere hemen hemen her bisiklete uyumlu olan sistem, söylendiği kadarıyla 750W gücünde bir hub motor taşıyor ve bununla 35 km/s hıza çıkılmasına (Pedal desteğiyle) aracılık ediyor. Pil paketinin kapasitesi 151 Wh ya da 353 Wh olarak tercih edilebilen Unlimited eBike dönüşüm kiti, ufak pille 35 km, büyük pille ise 80 km kadar menzil sunuyor. Bu değerler şehir içi kullanımı için gerçekten çok yeterli görünüyor. En üst versiyonun yanında bir OLED bilgi ekranı da geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her bisikleti elektrikli bisiklet yapan kitin fiyatı ne kadar?

Kitin başlangıç fiyatı 499 eurodan başlıyor. Bu fiyat elbette aşırı ucuz değil. Ancak elektrikli bisikletin normal fiyatların bunun çok daha üstünde yer alıyor. Hali hazırda kaliteli bir normal bisiklete sahip kişileri memnun edecek sistem için yukarıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz. Ürünün bağış sayfası ise burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Şehir için kullanımına özel gerçek elektrikli bisikletlerden