reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Gazelle Medeo T9

Şehir kullanımına özel yeni elektrikli bisiklet: Gazelle Medeo T9

Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi Gazelle Medeo T9 oldu. Yeni tanıtılan model, devrimsel olmasa da her şeyi doğru şekilde yapıyor.

Elektrikli bisiklet pazarı yakında takip ettiğiniz üzere hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Sürekli olarak yeni modelin tanıtıldığı pazarın en yeni üyesi olan Gazelle Medeo T9, iki farklı gövde tipiyle geliyor ve genel olarak oldukça şık görünüyor. Sadece şehir için kullanımına özel olan ve yerleşik çamurluk sistemi bulunan model, gücünü 50 nm tork sunan Bosch Active Line Plus elektrik motorundan alıyor. 400 kW pil paketi üstüne kurulduğu aktarılan süspansiyon sistemli (Sadece önde) bisiklet, Shimano BL-MT200 model hidrolik disk frenler kullanıyor. Kişilerin pedal desteğiyle 32 km/s hıza çıkmasına imkan tanıyan Gazelle Medeo T9, kullanıma bağlı olarak 40 ile 80 km arası bir menzil sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Gazelle Medeo T9 Avrupa merkezli bir model

Bisikletin açıklanan satış fiyatı ise 2.499 dolar seviyesinde karşımıza çıkıyor. Yukarıda da dediğimiz gibi alanda hiçbir kalemde devrim yapmayan bisiklet, yine de gündelik kullanım için çok ucuz olmasa da güzel bir seçenek oluşturuyor. Bu tarz bisikletlerin sayı olarak artması, fiyatları henüz çok fazla aşağıya çekmiyor. Ancak bunun yakında, özellikle de 2021’de değişmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da şehir için hazırlana başka bir model