reklamı kapat

POPÜLER

Pedego Element elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarının en yeni üyesi: “Pedego Element”

Elektrikli bisiklet pazarı hızlı şekilde büyümeye devam ediyor. Bu sefer karşımızda fiyatıyla dikkat çekenlerden Pedego Element var.

Pedego Element elektrikli bisiklet modeli, kalın lastikleriyle arazi kullanımına özelleştirilmiş en yeni modellerden. Elbette şehir içerisinde de kullanabileceğiniz model, ufak boyutlu olduğundan taşıma konusunda da kişileri zorlamayacak bir seçenek. Pedego firmasının en uygun fiyatlı bisikleti olduğu aktarılan Element, aktarıldığı kadarıyla hem pedal desteği veriyor hem de motosiklet gibi 32 km/s hıza kadar çıkabiliyor. Arkasında 500W gücünde bir elektrik motoru, ortasında ise 500 Wh lityum pil paketi yer alan bisiklet, pil paketinin çıkarılmasına da imkan tanıyor. Süspansiyon sistemi olmayan Pedego Element elektrikli bisiklet, yerleşik olarak aydınlatma sistemi taşıyor ve disk frenler ile geliyor. Modelin gidonunda menzil ve hız konusunda bilgi veren ufak bir ekran da yer alıyor. Bisikletin arkasına yük taşımak için özel bir bölüm de eklenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pedego Element elektrikli bisiklet modeli birçok farklı renkte hazırlanmış

Bunlardan bazılarını sayfada görebileceğiniz bisiklet, açıklandığı kadarıyla 1.500 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Bu fiyatın firmanın diğer elektrikli bisikletlerinde yüzde 50 daha uygun olduğu aktarılıyor. Bisikletin ilerleyen dönemde Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Türkiye’de şu an satılan hemen hemen tüm elektrikli bisikletlere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bu da en son çıkan katlanabilir model