reklamı kapat

POPÜLER

Need for Speed PlayStation Plus

PlayStation Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

Sony, ekim ayında PlayStation Plus üyelerine sunulacak ücretsiz oyunları açıkladı. Bu ay PlayStation Plus aboneleri Need for Speed Payback ve Cadılar Bayramı temasına uygun Vampyr oyunlarını ücretsiz olarak konsollarına indirebilecek.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Vampyr, aksiyon türde rol yapma oyunu olarak göze çarpıyor. 2018 yılında PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulan oyun 2019’da Nintendo Switch’e gelmişti. Oyunda bazı Boss savaşları yer alsa da oyuncular bu mücadeleleri atlayabiliyor. Düşmanlarla savaşırken silahlar ve doğaüstü yetenekler kullanılıyor. Londra’da geçen yapım için geliştiricilerin Londra hakkında detaylı araştırma yaptıkları da belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus üyeleri Need for Speed Paypack oyununa da ücretsiz sahip oluyor

PlayStation Plus’ın oyunculara sunduğu bir diğer yapım ise yarış tutkunlarını hedef alıyor. Fortune Valley’nin yer altı dünyasında bir ihanet sonucunda oyuncularla birlikte hareket eden ekip dağılıyor. Bölünen ekip, şehirdeki kumarhanelere, suçlulara ve karteli, yani Kasa’yı devirmek için intikam arayışıyla tekrar bir araya geliyor. Bahislerin yüksek oynandığı oyunda kasa her zaman kazanıyor. Birbirinden zorlu ve farklı etkinliklerin karşımıza çıktığı oyunda oyuncular Kasa’yı devirecek son yarışta yer almak için yarışlara katılması, görevleri tamamlaması ve meydan okumalara karşılık vermesi gerekiyor. Oyunlar 6 Eylül’de indirmeye sunulacağı için PlayStation Plus üyelerinin bu tarihe kadar eylül ayında sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Street Fighter V oyunları ücretsiz olarak indirebilecek.

İlgili video