reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus Eylül 2019

Şimdi aksiyon zamanı! PlayStation Plus eylül ayı ücretsiz oyunları [Video]

Bir parça yavaş geçen yaz döneminden sonra PlayStation Plus sahipleri eylül ayında iki güzel oyunla ücretsiz olarak buluşuyor.

PlayStation Plus, eylül ayı için iki ücretsiz oyununu duyurdu. Geçtiğimiz iki ay oyunlar ilgi çekici olsa da bir parça sönük kalmıştı. Bu ay ise aradığınız aksiyon ve eğlenceye her iki oyunda da kavuşabilirsiniz gibi görünüyor. Eylül ayında hesabınıza ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz oyunlar Batman: Arkham Knight ve Darksiders III. Aylık aboneliği olan kullanıcılar bu iki oyunu 3 Eylül’den itibaren kütüphanelerine dahil edebilir. 30 Eylül’den sonra yeni oyunlara geçiş yapılacağını da kaydedelim. Bu sırada ağustos ayı oyunlarını hala almadıysanız onlar için de geri sayım başladı. 2 Eylül’e kadar Sniper Elite 4 ve WipEout Omega Collection kütüphanenize eklenebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus eylül ayında iki büyük oyunla geliyor

Arkham serisini noktalayan Batman: Arkham Knight ile sadece Kara Şovalye’nin şehre adalet dağıtımını yönetmeyecek aynı zamanda Batmobile’i de kullanarak şehirde kovalamacalara dahil olabileceksiniz. Scarecrow, Harley Quinn, Killer Croc ve daha fazlasını barındıran oyun serinin hikayesini noktalarken bazı küçük sürprizleri de beraberinde getiriyor.

Darksiders serisinin üçüncü oyunu ise aslında başlarda umudu kestiğimiz ancak hiç beklemediğimiz anda çıkan yapımlar arasındaydı. Mahşerin dört atlısından War ve Death’i oynadıktan sonra şimdi karşımızda Fury çıkıyor. Dünya’ya dönerek Yedi Ölümcül Günah’ı avlamaya çıkan Fury, Dünya’daki iyi ve kötü dengesini ayarlamaya çalışıyor. Oyunların duyurusu için hazırlanan tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.