reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus ekim 2019

Bu ay ne oynasak? PlayStation Plus ekim ayı ücretsiz oyunları [Video]

The Last of Us 2 duyurusu State of Play etkinliğinde tüm ilgiyi üzerinde toplasa da etkinlikte PlayStation Plus ekim ayı ücretsiz oyunları da açıklandı.

The Last of Us 2 çıkış tarihini müjdeleyen State of Play etkinliğiyle beraber PlayStation Plus abonelerine ekim ayında verilecek iki ücretsiz oyun da kendini gösterdi. Bu ayki oyunlardan biri sizi yeni oyuna hazırlarken diğeri de spor meraklılarına hitap ediyor. The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19, ekim ayında kütüphaneye ücretsiz olarak eklenebilir yapımlar arasında yer alıyor.

The Last of Us 2, 21 Şubat 2020’de oyuncularla buluşacak ancak ondan önce oyunu hiç denememiş olanlar için Remastered versiyonu sizi bu post apokaliptik dünyaya davet ediyor. Remastered versiyonunda ana oyun dışında The Last of Us: Left Behind da yer alıyor. Virüs salgınının ardından geçen 20 yılda toplum yapısı kökten değişirken insanlar da hayatta kalmaya çalışıyor. Ana karakterimiz Joel ve 14 yaşındaki Ellie de kendilerini beklenmedik bir maceranın ortasında buluyor. Left Behind ise Ellie ve Riley’nin iletişimine odaklanıyor. Burada da kısa ama keyifli bir macera sizi bekliyor.

MLB The Show 19 beyzbol severlere hitap ediyor. Aynı zamanda beyzbolu merak edenler için de deneme şansı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus ekim ayı oyunları için geri sayım

PS Plus abonesiyseniz her iki oyunu da 1 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında kütüphanenize herhangi bir ücret ödemeden ekleyebilirsiniz. PS Plus aboneleri için eylül ayı oyunlarını da hatırlatalım. Batman: Arkham Knight ve Darksiders III‘ü kütüphanenize ekleyebilmeniz için son günler! Oyunlar 30 Eylül’e kadar abonelerin erişimine sunuluyor.