reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Sony PlayStation Plus Kasım 2019

Aksiyon ve gerilim zamanı; PlayStation Plus kasım ayı ücretsiz oyunları [Video]

Sony, PlayStation Plus sahipleri için Kasım 2019’un ücretsiz oyunlarını açıkladı. Bir yanda aksiyon bir yanda gerilim oyuncuları bekliyor.

Advertisement

Her ay olduğu gibi bu ay da Sony, PlayStation Plus aboneleri için oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Yılı yavaş yavaş kapatırken bu ayın iki oyunu Nioh ve Outlast 2 oluyor. Antik Japonya’nın korkusuz iblislerine karşı mücadele edeceğiniz Nioh’ta, kılıç savurma yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hikaye Japonya’nın toplumsal ayaklanmalar ve askeri çatışmalarla dolu Sengoku döneminde geçiyor. İlerledikçe yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz oyun, aksiyonu sonuna kadar yaşatıyor.

Outlast 2 ise ilk oyundan sonra bir kez daha sizi korku ve gerilimin kollarına bırakıyor. Kaçırılmış olan eşinizi kurtarmak için çıktığınız bu macerada başınıza gelmeyen kalmıyor. Helikopter kazasının ardından tüyler ürperten bir köyde yolunuzu bulmaya çalıştığınız oyunda, karşınıza pek de misafir canlısı kimseler çıkmıyor. Aradığınız cevaplara yaklaşırken beraberinde ortaya çıkardığınız gizem de hikayeyi derinleştiriyor.

Nioh ve Outlast 2, 5 Kasım’dan itibaren PlayStation Plus aboneleri tarafından ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir. Oyunlar 3 Aralık’a kadar erişim sunacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus ekim ayı oyunları için geri sayım

Tabii geçtiğimiz ayın oyunları için de vaktin daraldığını hatırlatmadan geçmeyelim. The Last of Us 2 müjdesinden sonra Sony, ekim ayında PS Plus üyelerine The Last of Us dağıtmıştı. İkinci oyun olaraksa MLB: The Show 19 bulunuyordu. Bu iki oyunu da 4 Kasım’a kadar kütpühanenize ekleyebilirsiniz. Hala vakit var! PS Plus Türkiye’de aylık 23,99 TL’ye erişilebiliyor. Abonelik sisteminin 3 aylık 74,99 TL ve 1 yıllık 179,99 TL olmak üzere iki farklı ödeme alternatifi daha bulunuyor. Bu ayın oyunları için yayınlanan videoyu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Türkiye PlayStation mağazasında Outlast 2 olmadığı için, Türkiye’deki kullanıcılara Goat Simulator dağıtılıyor.