reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus kasım ayı ücretsiz oyunları sızdı

PlayStation Plus aboneleri için kasım oyunları bu kez biraz erken ortaya çıktı. Sony’nin resmi sitesinden sızan oyunlar, kasımda oyuncularla buluşacak.

PlayStation Plus kasım ayı ücretsiz oyunları aslında her ay olduğu gibi, ekim sonuna doğru resmi bir duyuru ile açıklanacak. Ancak bu kez oyunlar beklenenden de erken geldi. Sony’nin sitesinde yer alan daha sonra kaldırılan PlayStation Plus kasım ayı oyunları Yakuza Kiwami ve Bulletstorm: Full Clip Edition olacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi 2 Ekim’de bu ayın oyunlarına erişim sunulmuştu. Resmi açıklama yok ancak bu durumda kasım oyunlarına da 2 Kasım’da erişim sunulacak gibi düşünebiliriz. Tabii her ay olduğu gibi bu ay da PS3 ve PS Vita için de ek duyurular gelecektir. Ancak onlar henüz sızmış değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus kasım ayı oyunları

Kasım ayı oyunları yolda

PlayStation Plus’la beraber 31,5 milyondan fazla kullanıcı her ay yeni oyunları ücretsiz bir şekilde kütüphanesine ekleyebiliyor. Oyunları üyeliğiniz boyunca da oynamaya devam edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken o ay boyunca verilen süre içinde oyunu kütüphanenize eklemek. Daha sonra üyeliğiniz süresince oyun sizin oluyor. PS Plus servisi için 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık üyelik seçenekleri bulunduğunu da ekleyelim. Bu üyelik seçeneklerinin fiyatları ise sırasıyla 23,99 TL, 74,99 TL ve 179,99 TL olarak belirtiliyor. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Ekim 2018 oyunları