reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus Aralık 2019

Yılı kapatıyoruz; PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları [Video]

PlayStation Plus yılı kapatmaya hazırlanıyor. Aralık 2019 için verilen ücretsiz oyunlar biraz aksiyon biraz heyecan barındırıyor.

2019’u kapatmaya hazırlanırken PlayStation Plus, aralık ayı için ücretsiz oyunlarını da açıkladı. Bu ay esasen oyuncular hayli heyecanlıydı. Çünkü Sony’nin aralık için God of War’u verebileceği dedikoduları internetteki yerini almıştı. Ne yazık ki önümüzdeki ayın oyunları arasında God of War yok. Ancak hayli etkileyici bir aksiyon deneyimi sunan Titanfall 2, bu ay oyuncularla buluşuyor. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunu çıktığı dönem kaçıranlardansanız bir şans verin deriz. Zira oyun hiç pişman etmiyor. FPS deneyimi yaşayacağınız oyunda özellikle mecha tutkunuysanız alacağınız keyif artıyor.

Bu ayın diğer ücretsiz oyunu ise motosiklet tutkunlarına hitap ediyor. Monster Energy Supercross – The Official Videogame, Supercross Şampiyonası’nın resmi motosikletlerini, pistlerini ve sürücülerini barındırıyor. Ayrıca araçları ve sürücüleri de özelleştirebileceğiniz oyunda eğlenceyi kişiselleştirebiliyorsunuz.

PlayStation Plus aboneleri her iki oyunu da 3 Aralık‘tan itibaren kütüphanelerine ücretsiz olarak ekleyebilir. Oyunlar 6 Ocak 2020‘ye kadar edinilebilir olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation Plus kasım ayı oyunları için son günler

Kasım ayı oyunlarını hala kütüphanesine eklememiş olan oyuncular için de küçük bir hatırlatma yapalım. PS Plus abonelerine bu ay Nioh ve Outlast 2 oyunu verilmişti. PlayStation’ın Türkiye mağazasında ise Outlast 2 satışı olmadığı için Türkiye’deki kullanıcılar bunun yerine ücretsiz oyun olarak Goat Simulator edinebiliyordu. Bu iki oyunu 3 Aralık’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 3 Aralık’tan sonra yeni oyunlara geçiliyor. PS Plus Türkiye’de aylık 23,99 TL’ye erişilebiliyor. Abonelik sisteminin 3 aylık 74,99 TL ve 1 yıllık 179,99 TL olmak üzere iki farklı ödeme alternatifi daha bulunuyor.

İLGİLİ HABERLER