reklamı kapat

POPÜLER

Thor

Tom Hiddleston’ın unutulan Thor deneme çekimi

Marvel Sinematik Evreni’nde Loki olarak karşımıza çıkan Tom Hiddleston’ın aslında Thor rolünü kapmak için deneme çekimine gittiğini biliyor muydunuz? Bu unutulan deneme çekiminin görüntüleri yeniden gündeme geldi.

Aslen kötü bir karakter olan Loki, Marvel dünyasının en sevilen karakterlerinden biri. The Avengers’ın kötüsünü son olarak Avengers Endgame filminde gördük. Yakın zamanda da karakterin kendi dizisi olacak. Bu karaktere hayat veren Tom Hiddleston da son yıllar içinde büyük üne kavuştu. Ancak oyuncunun asıl istediği rolün Thor olduğu ortaya çıktı. Late Night with Jimmy Fallon Show programına katılan İngiliz oyuncu yıllar önceki deneme çekimiyle karşı karşıya kaldı.

Tom Hiddleston’ın Thor denemesi

Tom Hiddleston’ın açıklamasına bakılırsa Marvel stüdyoları o dönemde çok tanınmayan ve Thor karakterine hayat verecek bir oyuncu arıyordu. Tom Hiddleston da bu süreçte deneme çekimine katılan isimlerden biriydi. Stüdyo onun rol için uygun olmadığına karar verdi fakat sonrasında Loki karakteri için teklif götürüldü. Aradan geçen yılların ardından Tom Hiddleston, Marvel’ın en doğru tercihi yaptığını düşünüyor. Chris Hemsworth’ün seneler içinde Thor’la özdeşleştiğini göz önünde bulunduruna, biz de oyuncunun bu görüşüne katılmadan edemiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hiddleston’ın uzun yıllar önce yer aldığı deneme çekiminin görüntüleri de Late Night with Jimmy Fallon Show programında yer aldı. Başarılı oyuncunun Thor olarak nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, haberimizin girişindeki videoya göz atabilirsiniz.