reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Thor

Avengers yıldızlarından Chris Hemsworth’ün Thor dizisi isteği

Avengers serisinin yıldızlarından Chris Hemsworth, Tom Hiddleston’ın Loki’sine özendi. Sevilen oyuncu Thor’un da kendi dizisine kavuşmasını istiyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Netflix’e rakip olacak Disney+ platformu duyuruldu. Bu yeni internet platformuyla birlikte Marvel stüdyoları yeni projeler tasarlamaya başladı. Geliştirilen projeler arasında Scarlet Witch ve Vision, Loki, Falcon ve Winter Soldier dizileri yer alıyor. Hawkeye’ın da kendi dizisine kavuşacağı konuşuluyor. Özellikle Tom Hiddleston’ın rol alacağı Loki dizisi büyük merakla bekleniyor. Chris Hemsworth de bu duruma özenmiş gibi görünüyor. Yaptığı açıklamada Thor dizisine sıcak baktığını şu sözlerle ifade etti:

“Aslında Thor ekibi dizisi çekmek isterim. Darryl’i kesinlikle daha fazla görmek çok güzel olurdu. Özellikle Thor’u The Office tarzında bir dizide görmeye çok sıcak bakıyorum. Darryl ile birlikte yaşantımızı, dünyayı kurtarıp kahramanlık yapmak haricinde gündelik hayatta neler yaptığımızı konu eden bir dizi olabilir. Bu diziyi çekmenin inanılmaz eğlenceli olacağını düşünüyorum. Ortaya çok güzel bir proje çıkardı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlarsanız Darryl, Captain America Civil War döneminde Marvel stüdyolarının paylaştığı özel videolarda ortaya çıkmıştı. Bu kısa videolar Thor’un Civil War sırasında ne yaptığına odaklanan, eğlence odaklı videolardı. Darryl da Thor’un ev arkadaşı olarak boy göstermişti. The Office tarzında bir Thor dizisi çok eğlenceli olsa da, materyalin fazlasıyla kısıtlı olduğuna inanıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı