reklamı kapat

POPÜLER

Hulk

Hulk’ın yıldızından Avengers Infinity War itirafı

Avengers filmlerinde Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo Avengers Infinity War hakkında şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Görünen o ki karakterinin akıbeti en az bizim kadar ona da sürpriz olmuş.

Bildiğiniz gibi Mark Ruffalo Marvel stüdyolarının özellikle detayları sakladığı isimlerden biri. Tom Holland ile birlikte Avengers filmlerine dair detayları ağzından kaçırma konusunda üstüne yok. Gizli tutulması gerekenleri ortaya döktüğü yetmiyormuş gibi Thor Ragnarok filminin ön gösteriminde yanlışlıkla Instagram’dan canlı yayın açmıştı. Bu hatasını da 15 dakikanın sonunda fark etmişti. Durum böyle olunca Marvel stüdyoları Avengers Infinity War için sağlam önlemler aldı. Öyle ki Mark Ruffalo karakterinin öldüğünü zannettiğini açıkladı. Düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Ben Avengers Infinity War’da kesinlikle öldüğümü düşünüyordum. Aynı Survivor programındaki gibi. Adadan bu sefer kim gönderilecek? Ben kesinlikle gönderilenlerden biri olurdum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu açıklamaların hemen ardından öğreniyoruz ki Mark Ruffalo Avengers Infinity War’un finali için Bruce Banner’ın toz bulutuna dönüştüğü sahneyi çekmiş. Bu sebeple de karakterinin öldüğünü zannediyormuş. Fakat filmin yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler bu sahneyi finalde kullanmadı. Mark Ruffalo da gerçeği Avengers Infinity War gösteriminde herkesle birlikte öğrendi. Bakalım Endgame filminde orijinal Avengers ekibinin başına neler gelecek? Çok sevilen Hulk hayatta kalmayı başarabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı