reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’ın Hulk’ı Mark Ruffalo’nun gerçek çıkan Avengers Endgame açıklamaları

Marvel stüdyoları Avengers Endgame filmiyle ilgili detayları gizli tutmak için büyük çaba harcadı. Fakat Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo’nun açıklamalarının gerçekten büyük spoiler içeriği ortaya çıktı.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame filmine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Hulk karakteriyle boy gösteren Mark Ruffalo Marvel dünyasına dair detayları gizli tutma konusunda büyük sıkıntı yaşıyor. Oyuncunun daha önce MCU’ya dair önemli detayları açıklamışlığı bulunuyor. Hatta Thor Ragnarok’un özel gösteriminde yanlışlıkla Instagram’dan canlı yayın açmış ve 15 dakika boyunca yayın yapmıştı. Durum böyle olunca Marvel stüdyoları onun önemli detayları sızdırmaması için büyük çaba harcadı. Buna rağmen Mark Ruffalo’nun iki açıklamasının büyük Endgame spoilerı içerdiği anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunlardan ilki aslında geçtiğimiz sene yapılan bir açıklama. Avengers Endgame öncesinde Mark Ruffalo’ya Marvel dünyasında çalışmaktan en çok keyif aldığı isim sorulmuştu. O da Tilda Swinton ve Cate Blanchett olarak cevap vermişti. Cate Blanchett, Thor Ragnarok’ta rol alıyordu fakat Ruffalo’nun o dönemde Tilda Swinton ile çekilen hiçbir sahnesi bulunmuyordu. Bu sebeple Ancient One karakterinin Avengers Endgame’de görüleceği tahmin edilmişti. Bu tahminler doğru çıktı. Hulk, zaman taşını almak üzere geçmişe gidip Ancient One ile karşı karşıya geldi.

İkinci detay ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Mark Ruffalo, Avengers Endgame için kendisine sahte senaryolar verildiğini ve bu senaryolarda saçma sapan sahnelerin yer aldığını söylemişti. Verdiği örneğe göre kendisine verilen senaryoların birinde Captain America evleniyordu. Bunun da gerçek olduğu Endgame filminin finaliyle birlikte ortaya çıktı. Özetle Marvel’ın büyük çabalarına rağmen Ruffalo filme dair iki önemli detayı çok önceden ağzından kaçırmış oldu!

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame tanıtımı