reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Marvel’ın paylaştığı Avengers Endgame’de Hulk sahnesi [Video]

Avengers Endgame filminin spoiler yasağının son bulmasıyla birlikte filme dair en büyük sürprizlerden biri olan Hulk paylaşılan ufak bir sahneyle karşımıza çıkıyor.

Advertisement


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Avengers Infinity War’da pek ortalarda görünmeyen Hulk‘ın dönüşü oldukça şaşırtıcı oldu. Avengers Endgame filminin en önemli sürprizlerinden biri Profesör Hulk oldu. Aradan geçen beş sene sonrasında Bruce Banner’ın kendiyle barıştığını ve iki kişiliğini bir araya getirmeyi başardığını gördük. Böylece karşımızda hem çok zeki hem de çok güçlü bir Hulk yer alıyordu. Marvel stüdyoları bu durumu gizli tutmak için büyük çaba harcadı. Fragmanlarda Hulk’ın yer aldığı sahneleri değiştirdi. İnternette dolaşan söylentiler asla yalanlanmadı ancak onaylanmadı da. Sinemaya gittiğimizde Mark Ruffalo‘nun hayat verdiği Hulk’ın geçirdiği değişime Ant-Man ile birlikte şahit olduk.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Nisan‘da vizyona giren Avengers Endgame için spoiler yasağı hafta başında kalktı. Bu gelişmeyle birlikte filme dair en büyük gelişmelerden biri olan ilk Profesör Hulk sahnesi Marvel stüdyoları tarafından YouTube’da paylaşıldı. Bu sahnede Bruce Banner yaşadığı değişimi diğer Avengers üyelerine anlatıyor. Artık insanların ondan korkmadığını görüyoruz. Bunun en güzel örneği ise üç çocuğun yanına gelip onunla fotoğraf çekilmek istemesi oluyor. Öte yandan Ant-Man’i kimse tanımıyor. Scott Lang bir kez daha çok tanınmayan bir kahraman olmanın acısını yaşıyor. Bahsettiğimiz bu sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.