reklamı kapat

POPÜLER

hulk

Avengers Endgame cephesinden mecburi Hulk açıklaması

Avengers Endgame filminin vizyona girmesinin ardından kafalarda oluşan sorulara Marvel cephesinden yanıt gelmeye devam ediyor. Son soru ise Hulk karakteri etrafında şekilleniyor.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı Avengers Endgame’e dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War‘da Thanos’un gerçeklikten sildiği canlıları hayata geri döndüren Hulk oldu. Sonsuzluk eldivenini kullanan kahramanımız bunu yaparken ciddi anlamda yaralandı. Kolunu kullanamaz hale geldi. Fakat bunun yanında onun hayata döndürdüğü insanlarla ilgili merak edilen bir detay vardı. Bu detayı netleştiren isim Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige oldu.

Akıllı Hulk

Reddit kullanıcısı dwallace3099: Avengers Endgame’i seyreden bazı izleyiciler kahramanlarımızın geri döndürdüğü insanların son anlarının tehlikeli noktalarda olabileceğini ifade etmişti. Misal uçaktayken toz bulutuna dönüşen biri yeniden aynı yerde hayata dönerse inanılmaz bir mesafeden aşağı düşecek ve ölecektir. Merak ettiğim şu: Hulk herkesi hayata geri döndürürken onları aynı zamanda güvenli bir yerde yeniden canlandırmış olabilir mi?

Kevin Feige: Avengers Endgame’de gördüğünüz Hulk’ı Akıllı Hulk olarak tanımlıyoruz. Bu sebeple sorunun yanıtı evet.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu tahmin etmesi pek de zor bir detay değildi. Buna rağmen bazı hayranlar en ufak detaylara kadar sorgulayıp işin aslını öğrenmek istiyor. Bu da Marvel’ı zorunlu bir Hulk açıklaması yapmak durumunda bırakmış gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi