reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 bekleyenlere Michelle Rodriguez müjdesi

Yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hızlı ve Öfkeli 9 filmindeki Michelle Rodriguez belirsizliği son buluyor. Oyuncunun geri dönüşü netlik kazanmış gibi görünüyor.

Bilmeyenler için durumu kısaca özetlemek gerekirse Hızlı ve Öfkeli cephesinde yaprak dökümü yaşanıyor diyebiliriz. Örneğin Dwayne Johnson‘ın artık ana seriye geri dönmeyeceği, yoluna sadece Hobbs & Shaw ile devam edeceği belli olmuştu. Ardından benzer bir açıklama da Michelle Rodriguez‘den gelmişti. Yıllardır Letty karakterine hayat veren oyuncu seride değişikliğe gidilmezse dokuzuncu film için geri dönmeyeceğini ifade etmişti. Onun talebi ise kadın karakterlerin öne çıkartılacağı bir hikaye yazılmasıydı. Görünen o ki Universal stüdyoları oyuncunun beklentilerini karşılamayı başardı.

Hızlı ve Öfkeli 9 belirsizliği son buldu

Bloomberg‘in haberine göre serinin dokuzuncu filminin senarist ekibine katılması için kadın bir yazarla anlaşma sağlandı. Bu gelişmenin ardından Michelle Rodriguez de Letty‘nin hikayesine kaldığı yerden devam etmeyi kabul etti. Henüz anlaşma sağlanan senaristin kim olduğu bilinmiyor. Rodriguez’in dokuzuncu film için resmen anlaşma sağlayıp sağlamadığı da netlik kazanmış değil. Fakat söylentiler işlerin yeniden yoluna girdiğine işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Universal stüdyolarının sevilen bir kadın oyuncuyu kaybetmek istememesi ve Hollywood’daki değişim rüzgarına ayak uydurması kulağa gayet mantıklı geliyor. Fakat yine de resmi açıklama gelmeden çok heyecanlanmamakta fayda var. Son olarak hatırtatalım, büyük bir heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 10 Nisan 2020‘de vizyona girecek. Fakat ondan önce 2 Ağustos’da Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw filmini seyredeceğiz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw’dan ilk fragman