reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli 9

Dwayne “The Rock” Johnson’dan endişe verici Hızlı ve Öfkeli 9 açıklaması

Hızlı ve Öfkeli 9 üzerinden kara bulutlar eksik olmuyor. Dwayne Johnson, yeni filmle ilgili kafaları karıştıran açıklamalarda bulundu.

Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol alacağı Hızlı ve Öfkeli spin-off’u yüzünden vizyon tarihi 2020’ye çekilen Hızlı ve Öfkeli 9’un bu gecikmeye sinirlenen Tyrese Gibson‘dan daha önemli problemleri bulunuyor. O da Dwayne Johnson ve Vin Diesel’in birbirlerini görmeye dahi katlanamaması. Rolling Stone‘a konuşan Johnson hem bazı dedikoduları yanıtlıyor hem de filmin geleceği hakkında endişe verici açıklamalarda bulunuyor. Hızlı ve Öfkeli 8 filminde Diesel ve Johnson’ın çekimlerinde bir gariplik olduğunu fark eden hayranlar haklıymış. Diesel’le filmin çekimlerinde yüz yüze gelmediğini belirten Johnson, yeni film içinse endişelendiren açıklamalarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Spin-off’a odaklandım”

Vin Diesel’le karşılıklı konuştuklarını ve film yapımı ile iş birlikleri konusunda çok farklı prensip ve fikirlere sahip olduklarını fark ettiğini söyleyen Johnson: “Bunu anlamam biraz zaman aldı ama şimdi bu durum açıklığa kavuştuğu için mutluyum. Beraber çalışsak da çalışmasak da…” diyor. Serinin 9. filmined yer alıp almayacağı sorusuna ise “Şu an emin değilim. Şimdilik spin-off’a odaklandım. Spin-off’un en iyi şekilde olması için çalışıyorum.” diyor.

Diesel ile aralarındaki anlaşmazlık şüphesiz sette de zor anlar yaşamalarına sebep olmuş. Johnson, Diesel’le birlikte çalışma konusunda pek hevesli durmuyor.