reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrılık çanları

04 Kasım 2017

Hızlı ve Öfkeli 9‘un ertelenmesinin ardından oyuncu ekibi arasında bir ayrışma yaşandığı anlaşılmıştı. O dönemde Tyrese Gibson ses getiren açıklamalarda bulunmuş ve açıkça Dwayne Johnson’ı suçlamıştı. Aradan geçen zamanla birlikte suların yatıştığını düşünmeye başlamıştık ancak görünen o ki yanılmışız.

Kısaca durumu özetlemek gerekirse ekim ayına geri dönmek gerekiyor. Geçtiğimiz ayın başında Hızlı ve Öfkeli 9’un vizyon tarihinin 10 Nisan 2020‘ye kaydırıldığı açıklandı. Bu gelişmenin nedeni ise Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın rol alacağı Hızlı ve Öfkeli spin-off’u. Bu da izleyicilerin bu evrende geçen daha fazla film izleme şansı bulacağı anlamına geliyor fakat gecikme Tyrese Gibson tarafından hiç iyi karşılanmadı. Aksine açık açık Dwayne Johnson’ı suçlamayı tercih etti. Her ne kadar Vin Diesel açıklamalarıyla ortalığı yatıştırmayı başarsa da Gibson’ın siniri geçmiş gibi görünmüyor.

Sorun büyüyor

Roman Pearce karakterine hayat veren oyuncu kendi Instagram hesabı üzerinden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Bu fotoğrafta kendisinin yanı sıra Vin Diesel ve Dwayne Johnson yer alıyor. Açıklama ise net bir şekilde tehdit içeriyor. Tyrese Gibson eğer Dwayne Johnson da yer alırsa Hızlı ve Öfkeli 9’un oyuncu kadrosundan ayrılacağını dile getiriyor. Doğrusu Gibson’ın bu çıkışı ne şekilde sonuçlanacak, merakla bekliyoruz.

YORUMLAR