reklamı kapat

POPÜLER

Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli’nin yıldızı Hobbs & Shaw ile dalga geçti

Hızlı ve Öfkeli serisinin yıldızlarından Tyrese Gibson, Hobbs & Shaw filminin beklentilerin altında kalan gişe kazancıyla açık açık dalga geçti.

Bildiğiniz gibi Hızlı ve Öfkeli’nin ekibi genel olarak pek iyi anlaşmıyor. Oyuncular arasında ciddi ayrışmalar, atışmalar yaşanıyor. Bunlardan biri de Tyrese Gibson ve Dwayne Johnson arasında yaşanıyor. Fakat genelde bu süreci alevleyen Tyrese oluyor. Geçtiğimiz yıllarda Hobbs & Shaw projesi ilk duyurulduğunda Tyrese çıkıp Dwayne Johnson’ı hedef alan sözler sarf etmişti. Onun bu projeyi istemesi yüzünden ailenin ikiye bölündüğünü, serinin dokuzuncu filminin sırf bu yüzden ertelendiğini söyleyerek medyanın önünde bir atışmaya girişmişti. Ancak oluşabilecek büyük bir problem Vin Diesel‘in müdahalesiyle engellenmişti. Aradan geçen uzun zamanın ardından Tyrese Gibson aynı atışmaya geri dönüş yaptı. Hobbs & Shaw’ın gişe hasılatıyla dalga geçerek Dwayne Johnson’a laf attı.

Hobbs & Shaw başarısızlığı

“Tek bir konuda saygı duyduğumu söylemem lazım, denediler. Yaptığım açıklamalardan dolayı bana pek çok şey söylendi. Açıklamalarım yüzünden bana saldırdılar. Fakat aileyi ikiye bölmenin bir yararı olmadığı ortada. Kim bilir belki yaşananların ardından The Rock ve ekibi Hızlı ve Öfkeli 10 için geri döner. Biz de sarılıp yaşananları unuturuz. Böylece 20 senelik bu seriyi hayranların istediği gibi bitirmek mümkün olur.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hobbs & Shaw filmi açılış haftasonunda Amerika’daki kazancı 60 milyon dolar seviyesinde kaldı. Uluslararası pazarlarda da 120 milyon dolar gelir elde etti. Böylece açılışta toplamda 180 milyon dolar gişe hasılatı elde edildi. Bu rakamlar göze hiç fena gelmese de, Hızlı ve Öfkeli dünyası açısından çok da başarılı değil. Tyrese Gibson da bu şansı değerlendirmiş gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filminin fragmanı