reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Avengers Endgame’deki Spider-Man ve Captain Marvel sahnesi [İzle]

Avengers Endgame filminin en kritik anında Captain Marvel gelip Spider-Man’e yardımcı olmuştu. Bu aksiyon dolu keyifli anlar internet dünyasındaki yerini aldı.

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame gişe rekoru kırarak Avatar‘ı geçti ve sinema tarihine adını yazdıran bir iş oldu. Russo kardeşlerin yönettiği filmde heyecan uyandıran pek çok kritik sahnesi bulunuyordu. Kahramanlarımızın Thanos’a karşı mücadele verdiği anlarda pek çok unutulmaz sahneye şahit olduk. Captain America’nın Thor’un çekici Mjolnir’i kaldırması, hayata dönen herkesin mücadeleye dahil olması, Captain America’nın “Avengers Assemble” çağrısı ve Captain Marvel’ın gelişi gibi pek çok sahne saymak mümkün. Bunlardan biri de Spider-Man ve Captain Marvel’ın tanıştığı anlar olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man ve Captain Marvel tanışması

Hulk’ın sonsuzluk taşlarını kullanmasıyla hayata dönen Peter Parker, sonsuzluk eldiveninin yeniden Thanos’un eline geçmesine engel olmaya çabalıyordu. Fakat yoğun saldırı altında kalırken bunu başarması pek mümkün olmadı. O sırada mücadeleye dahil olan Captain Marvel ile birlikte dengeler değişti. Büyük savaş gemisinin birkaç saniye içinde hurdaya dönüşmesinin ardından Carol Danvers kahramanlarımızın yardımına koştu. Sonsuzluk eldivenini Spider-Man’in elinden aldığı sırada kahramanımızla ilk kez tanışmış oldu. Böylece Marvel dünyasının sevilen kahramanları ilk kez karşı karşıya geldi. Bu sahne çık kısa sürese de, yüzlerde gülümseme yaratmayı başardı.

Avengers Endgame finalinde Captain Marvel ve Spider-Man’in karşı karşıya geldiği anları haberimizin girişindeki videoda bulup seyredebilirsiniz.