reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Captain America’nın yıldızının favori Avengers Endgame sahnesi

Avengers Endgame filmini izlememizin üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen yeni detaylar ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de Captain America karakterine hayat veren Chris Evans’ın filmde en sevdiği sahne oldu.

Marvel stüdyolarının imzasını taşıyan Avengers Endgame alıştığımızdan çok daha uzun bir filmdi. Üç saatlik süreye de fazlasıyla aksiyon ve detay sığdırmayı başarmıştı. İzleyicilerin yüzünü güldüren aksiyon sahnelerinden biri de Captain America’nın kendisine karşı verdiği mücadele olmuştu. Hulk, Iron Man ve Ant-Man ile 2012 senesinde New York’a geri dönen kahramanımızın kendisinin eski versiyonuna karşı dövüşmek zorunda kaldı. Çünkü eski Steve Rogers karşısındakinin kılık değiştirmiş Loki olduğuna inanıyordu. Bu mücadele başa baş devam ederken Captain America’nın klasik “Buna tüm gün devam edebilirim” cümlesi gündeme geldi. İşte bu anların Chris Evans’ın favorisi olduğu ortaya çıktı.

Captain America’nın en iyi Avengers Endgame sahnesi

Marvel internet üzerinden Avengers Endgame’le bağlantılı içerikler paylaşmaya devam ediyor. Stüdyonun resmi Instagram hesabı üzerinden Chris Evans’ın yer aldığı kısa bir video paylaşıldı. Chris Evans “İşte Avengers Endgame filmindeki favori sahnem…” diyerek cümleye giriyor. Ardından izleyicilerin yüzünü güldüren anları yüksek kaliteli şekilde yeniden seyretme şansına kavuşuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pek çok isim bu noktada duygusal anlara veya aksiyon sahnelerine yönelmeyi tercih ediyor. Chris Evans ise aksiyonla komediyi başarılı şekilde harmanlayan bu sahneleri beğendiğini ortaya koyuyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı