reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu

Ryan Reynolds’ın Detective Pikachu teklifini kabul etme nedeni

Deadpool karakteriyle gönüllerde taht kuran Ryan Reynolds kısa bir süre önce Detective Pikachu filminde karşımıza çıktı. Çok sevilen Pikachu karakterini seslendirdi. Oyuncunun bu rolü kabul etmesinin çok tatlı bir sebebi olduğu ortaya çıktı.

Son yıllarda Hollywood’un en sevilen isimlerinden biri olan Ryan Reynolds’ın Detective Pikachu gibi bir uyarlamada yer almayı kabul etmesi herkesi şaşırtmıştı. Pokemon dünyasında geçen bu hikaye aslında aynı isimli bir oyundan beyaz perdeye uyarlandı. Çocukluğumuzun en sevilen kahramanlarından olan Pikachu bu sefer oldukça farklı bir şekilde karşımıza çıktı. Her şeyden önce bu Ash Ketchum’un Pikachu’su değildi. Konuşabilen, gizemli davaları çözen ve kahve bağımlısı farklı bir Pikachu seyrettik. Üstelik Pokemonlar beyaz perdeye CGI yardımıyla, daha gerçekçi bir tasarımla aktarılmıştı.

Ryan Reynolds neden Detective Pikachu oldu?

Deadpool sayesinde son yılların en çok kazanan isimlerinden biri olan Ryan Reynolds bu karakterin sesi olmayı kabul ettiğinde herkes bu karara şaşırdı. Pek çok izleyici Pikachu değil, Deadpool seyrediyormuş gibi hissetse de oyuncunun bu rolü kabul etmesinin sebebi çocukları çıktı. Comicbook.com‘a konuşan oyuncu kararının sebebini şu sözlerle açıkladı: “Bu proje için çok heyecanlıydım çünkü sonunda çocuklarımın da seyredebileceği bir işte rol almış olacaktım. Normalde yaptığım işlerin büyük bir kısmı yetişkinlere hitap ediyor yani çocukların izlemesi için uygun olmuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pek çok oyuncu çocuklarının da seyredebileceği bir işte rol alma fırsatını kaçırmıyor. Görünen o ki Ryan Reynolds da aynı hisleri paylaşıyormuş.

İlginizi çekebilir

Detective Pikachu fragmanı