reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Detective Pikachu

Ryan Reynolds, Pikachu olmaya hazırlanıyor!

Çizgi roman dünyasının haylaz karakteri Deadpool ile özdeşleşen Ryan Reynolds‘ın Detective Pikachu filminin de başrolünü üstleneceği ortaya çıktı!

Advertisement

Hatırlayacağınız üzere Pokemon Go’nun popüler olmasıyla birlikte sevdiğimiz seri bir kez daha gündeme gelmişti. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Legendary Entertainment da Detective Pikachu filminin hazırlıklarına başladıklarını duyurmuştu. Fakat bu projeye dair heyecan uyandıran son gelişme geçtiğimiz sene yaşanmıştı. Filmin senaryosunu Nicole Perlman’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Rob Letterman‘ın oturacağı açıklanmıştı. Aradan geçen zamanın ardından başrolde izleyeceğimiz isim de belli oldu!

Proje giderek şekilleniyor

Hikayemizin ana kahramanına yani Pikachu’ya Ryan Reynolds hayat verecek! Ona Justice Smith ve Kathryn Newton eşlik edecek. Zıpır ve eğlenceli tavrıyla tanıdığımız oyuncu hareket yakalama (motion-capture in nature) teknolojisiyle Pikachu’yu beyaz perdeye taşıyacak. Kahramanımızın filmde ne kadar konuşacağını henüz bilmiyoruz fakat Reynolds’ın seslendirme yapması da fazlasıyla mümkün görünüyor. Özellikle de son Pokemon filminde Pikachu’nun konuştuğu düşünülürse… Öte yandan bu oyuncu tercihi pek çok yeni şakanın ilham kaynağı olacak. Sosyal medyadaki geyiklerin yanı sıra Deadpool 3’te fazlasıyla Pokemon göndermesiyle karşılaşacağız gibi görünüyor.

Detective Pikachu filminin çekimlerine ocak ayında başlanması bekleniyor. Şimdilik filmin ne zaman vizyona gireceği ise belli değil.