reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu yeni fragman

Mewtwo göründü! Aksiyon dolu yeni Detective Pikachu fragmanı [İzle]

Detective Pikachu yeni fragmanıyla Pokemon severleri hiç olmadığı kadar heyecanlandırıyor. Mewtwo yeni fragmanda boy gösteriyor!

Pokemon tutkunlarının merakla beklediği Detective Pikachu, yepyeni bir fragmanla filme duyulan heyecanı hiç olmadığı kadar artırmış durumda. Aksiyonu yükselten fragmanın en önemli anı ise elbette Mewtwo oluyor. Snorlax ve Flareon’un da yer aldığı fragmanda Pikachu’nun Charizard ile olan savaşına da küçük bir bakış atmış oluyoruz. Ryan Reynolds’ın seslendirdiği Pikachu filmde aksiyon dolu bir savaşın merkezinde konumlanacak gibi görünüyor. Ayrıca yeni fragman elbette ana konunun gizemini de artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detective Pikachu ne zaman vizyona girecek?

Filmde eski bir pokemon eğitmeni olan Tim Goodman, bir kazada kaybolan babası Harry Goodman’ın peşine düşüyor. Gerçeği bulmak için Ryme City’ye gelen Tim, babasının eski yardımcısı olan Detective Pikachu ile tanışıyor. İkili Harry’nin gizemli kayboluşu üzerine beraber çalışmaya başlarken, macera da kapsamını genişletiyor.

Bu fragmanla beraber Pikachu’nun küçük bir hafıza kaybıyla uyandığını ve Harry’i kaybettiğini görüyoruz. Pikachu Harry’nin öldüğüne inanmazken birilerinin onu ölüymüş gibi göstermiş olabileceğine de dikkat çekiyor. Büyük bir eğlence sunmaya hazırlanan filmde Ryan Reynolds’a Tim Goodman rolünde Justice Smith eşlik ediyor. 10 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak filmin eğlenceli fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.