reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon Detective Pikachu

Detective Pikachu filminden duygusal fragman [İzle]

Detective Pikachu mayıs ayında vizyondaki yerini alarak Pokemon severlere duygusal anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Yeni fragman da bunun habercisi.

7’den 70’e Pokemon severlerin heyecanla beklediği Detective Pikachu filmi için yeni bir fragman paylaşıldı. Filmden yeni görüntülerin yer aldığı fragman popüler Kanto Pokemon’larını da barındırıyor. Pokemon’ların en sevimli hallerini gördüğümüz fragman filmin duygusal tonuna da vurgu yapıyor. Sadece eğlenceli ve gizemli bir aksiyon değil aynı zamanda gözlerimizi dolduracak duygusal bir konunun bizi beklediğine de işaret ediyor. Ryan Reynolds’ın seslendirdiği Pikachu’nun Psyduck ile sarıldığı sahne ise fragmanın en tatlı anlarından birini oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kafein bağımlısı amansız dedektif

Filmin fragmanlarına baktığımızda Kanto, Johto ve Hoenn Pokemon’larını görebiliyoruz. Tüm Pokemon’lar olmasa da öne çıkan, popüler Pokemon’ların filmde yer aldığını söylemek mümkün. Geçtiğimiz fragmanda Mewtwo da kendini göstermiş ve beklentiyi hiç olmadığı kadar artırmıştı.

Film ise özünde büyük bir gizemi barındırıyor. Bir sabah uyandığında kısa süreli hafıza kaybı yaşadığını fark eden Pikachu, şapkasının içinde bir adresle kalakalır. Yardımcısı olduğu Dedektif Harry Goodman’ın kayıp olduğunu fark eden Pikachu’nun ilk eylemi şapkasında yazan adrese gitmek olur. Orada Harry’nin oğlu Tim Goodman ile karşılaşan karakterimiz, kaza geçirdiği iddia edilen Harry’nin başına gelenleri aydınlatmak için oğluyla beraber çalışmayı teklif eder. Başta bu fikre karşı olan Tim bir süre sonra kendini Pokemon’larla dolu bu ilginç maceranın ortasında buluyor.

Sizi Ryme Şehri’nin neon ışıklı sokaklarına götürecek olan film 10 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Hazırlanan duygusal fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.