reklamı kapat

POPÜLER

Ryan Reynolds Detective Pikachu Deadpool

Ryan Reynolds’ın eğlenceli Detective Pikachu ve Deadpool karşılaştırması

Detective Pikachu fragmanı yayınlandığından beri herkes Ryan Reynolds’ın Deadpool‘u ile Pikachu seslendirmesini karşılaştırıyor. Hayranlar bir Pikapool şakası beklerken Reynolds iki karakteri gerçekten karşılaştırmaya karar verdi.

Ryan Reynolds tarafından seslendirilen Detective Pikachu, ilk fragmanıyla interneti tam anlamıyla sarsmayı başardı. Pokemon tasarımları büyük bir tartışma yaratırken, diğer yanda bazı izleyiciler Pikachu’yu Reynolds seslendirdiği için “fazla Deadpool” havasında olduğu konusunda eleştirdi. Tabii ki işler bir anda Pikapool tartışmasına döndü ancak Reynolds’ın bu konuda pek bir sıkıntısı yok gibi görünüyor. Hatta Deadpool’un “aile dostu” versiyonunun tanıtımında bu karşılaştırmayı kullanarak esprili bir dilde yanıt vermeyi ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

This is gonna get messy.

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aile dostu Deadpool, Pikachu’ya karşı

Yaptığı karşılaştırmada karakterlerin boylarından kilolarına, sahip oldukları hastalıklardan fiziksel özelliklerine kadar her noktaya değinen Reynolds, Pikachu’nun her zaman “aile dostu” olduğunu belirtiyor. Deadpool’un ise sadece 12-24 Aralık’ta yayınlanacak olan versiyonunun çocuklara uygun olabileceğini not düşüyor.

Bildiğiniz gibi Detective Pikachu filminde eski bir pokemon eğitmeni olan Tim Goodman (Justice Smith), bir kazada kaybolan babası Harry Goodman’ın peşine düşüyor. Gerçeği bulmak için Ryme City’ye gelen Tim, babasının eski pokemon yardımcısı olan Detective Pikachu ile tanışıyor. İkili Harry’nin gizemli kayboluşu üzerine beraber çalışmaya başlarken, macera da kapsamını genişletiyor. Film 10 Mayıs 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlgili video

Detective Pikachu fragmanı