reklamı kapat

POPÜLER

Pokemon Lets Go Tamagotchi

İlk resmi Pokemon temalı sanal bebek ortaya çıktı

Tamagotchi ve Pokemon Company iş birliğinde ilk resmi Pokemon Tamagotchi kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Tamagotchi’lerle beraber gelecek pokemonun da kim olduğu belli oldu.

Şu aralar oyuncular mobil oyunun yanı sıra Switch için çıkan Pokemon Lets Go oyunuyla hayli meşgul olsalar da, mutlaka koleksiyonlarına eklemek isteyecekleri yeni bir oyun ve cihaz duyuruldu. Bu yeni oyun ise aslında hepimizin çok iyi bildiği, Türkiye’de sanal bebek olarak tanınan Tamagotchi’lerden başkası değil. Geçmişte de pokemon temalı Tamagotchi benzeri modeller olsa da iki firma resmi olarak ilk kez bir araya geliyor ve serinin hayranı olan hemen her oyuncunun almak isteyeceği sevimlilikte bir cihaz ortaya çıkıyor. Ancak ilk pokemonunuzun Pikachu olmasını istiyorsanız size kötü bir haberimiz var. Cihaz şimdilik sadece Eevee versiyonu sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sadece Eevee modeli bulunuyor

Daha nostaljik bir deneyim isteyenler için öne çıkan cihazda Eevee’nin sekiz farklı evriminden birini de gerçekleştirmek mümkün oluyor. Tamagotchi Nano olarak adlandırılan cihaz şimdilik sadece Japonya da satışa sunulacak. 26 Ocak 2019‘da oyuncularla buluşacak olan modelin sarı ve pembe olmak üzere iki farklı gövde rengi bulunuyor. Cihazın Amerika ve Avrupa’da ne zaman çıkacağı şimdilik bilinmiyor. Satış fiyatı ise yaklaşık 20 dolar. Buradan cihaz için hazırlanan internet sitesine ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Serinin Nintendo Switch için çıkan yeni oyunu