reklamı kapat

POPÜLER

Romain Jerome’dan 258 bin dolarlık Pokemon temalı saat

Romain Jerome‘un 20 bin dolarlık Pikachu saatinin fazla lüks olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Çünkü saat üreticisinin yeni Pokemon temalı saati fiyatıyla dudak uçuklatıyor.

Romain Jerome ve Pokemon Company International yeni bir iş birliğiyle özel tasarım Pokemon saati hayranların beğenisine sundu. Tourbillon serisi saatlerden olan cihazın gövdesinde Pokemonlardan oluşmuş bir kolaj yer alıyor. En dikkat çekici yeri Pikachu’ya ayıran Romain Jerome, ilk nesil Pokemonların kullanımı konusunda oldukça cömert davranmış. Mekanizması üzerindeki şimşek sembolü ise dikkat çeken detaylardan. 48 mm’lik mat siyah bir gövdeyle gelen saatin arkasında da yine Pokemon kabartmaları yer alıyor. Saatin siyah deri kayışında ise Pokemon’un ikonik logosundan esinlenilerek mavi ve sarı renklerde karşılıklı şerit dikişler bulunuyor.

Romain Jerome’un sınırlı sayıda üreteceği bu klasik saatin fiyatı ise önceki modelleri de geride bırakıyor. Yurt dışında 258 bin dolar fiyat etiketine sahip olan saat Pokemon aşkı ile yanıp tutuşanlara hitap ediyor gibi… 20 bin dolarlık Pikachu modelinin yanında pek bir renkli duran bu saatin alıcılarının günlük yaşamda saati kullanıp kullanmayacağı ise merak konusu. Fazla karmaşık ve renkli yüzeyiyle belki de sadece sergilemek istersiniz. Romain Jerome’un Pokemon temalı saatlerini buradan inceleyebilirsiniz.