reklamı kapat

POPÜLER

MINI’den gece sürüşünü çok daha keyifli hale getiren kokpit güncellemesi

20 Mayıs 2017

2017 model yılıyla satışa sunulan MINI modelleri için sunulacak olan güncellemeyle birlikte araç içi multimedya sistemleri çok daha tatminkar hale getiriliyor.

2017 model yılıyla birlikte tarihinin ilk hibrit modeliyle kullanıcıların karşısına çıkan MINI geliştirmelerine araçların kokpit ayağında devam ediyor. Yeni modellerinde sunmak üzere kokpit teknoloji güncellemeleri üzerinde çalıştığını bildiğimiz MINI ekibi küçük ve tatlı dokunuşlardan oluşan yeniliğin neleri içerdiğini nihayet açıkladı. 2017 model yılıyla satışa sunulan tüm MINI modellerine sunulacak olan geliştirmelerin detaylarıyla birlikte sunulacağı tarih de netlik kazanmış durumda. Araç içi multimedya sistemi dışında head-up display donanımını da içine alan geliştirmeyle birlikte MINI kullanıcılarını çok daha yüksek çözünürlüklü bir ekran bekliyor olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Grafik şeması ve renklendirme seçenekleri önemli oranda iyileştirilen bu yapılara eklenen turuncu renk seçeneği özellikle gece sürüşlerinde benzersiz bir kullanıcı deneyimi vadediyor. Benzin seviyesinin gösterildiği ekranda da yenilikle karşımıza çıkan MINI sürüş modları, koltuk ve ayna ayarları ve klima kumanda bölümlerini de estetik operasyonuna dahil ediyor. MINI modellerinde opsiyon dahilinde sunulan navigasyon sistemiyle entegre şekilde çalışan alarmsız asistan sistemi aracın nasıl kullanıldığı anlık olarak analiz ederek yaşanan olumsuz durumları yeni nesil grafikler aracılığıyla merkez ekrandan sürücüye iletmeyi de ihmal etmeyecek. Apple CarPlay kullanıcıları için de iyileştirmelerin sunulduğu yeni nesil sistem temmuz ayından itibaren sunulacak.