reklamı kapat

POPÜLER

2021 MINI John Cooper Works

2021 MINI John Cooper Works; performans genlerinde makyaj vakti

Revize edilen dinamikleriyle sürüş deneyimi daha da yukarı taşınan 2021 MINI John Cooper Works, yola emin adımlarla devam ediyor.

Markanın yarış pistlerinden aldığı sokaklara taşıyan MINI John Cooper Works, geliştirilen tasarımı ve donanımıyla 2021 model yılına taşınıyor. Yeni John Cooper Works genlerinden gelen yarışçı karakterini korurken, yüksek standart donanımlarıyla aynı zamanda çok daha konforlu şehir sürüşü vadediyor. 2021 MINI John Cooper Works için sürücü asistanı donanımlarıyla da güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Direksiyon ısıtması, Şeritten Ayrılma Uyarısı, Fren Fonksiyonlu Hız Sabitleyici ve Park Mesafe Kontrolü, Yeni MINI John Cooper Works’ün standart donanımları arasında yer alıyor. Yeni model yılıyla birlikte standart olarak gelen 8,8 inç dokunmatik bilgi-eğlence ekranı da ön planda olacak. Uygulamaları daha da sezgisel hale getiren yeni işletim sistemiyle dokunmatik ekranda bir kaydırma hareketi ile seçilebilen Canlı Pencere Öğeleri de ilk kez sunuluyor.

2021 MINI John Cooper Works için öne çıkan detaylar

Otomobilin kaputunun altında 2.0 litrelik motor TwinPower Turbo teknolojisiyle, 231 hp güç ve 320 Nm tork sunuyor. 8-ileri Steptronic Sport şanzımanla kombin edilen John Cooper Works, 0’dan 100’e hızlanmasını 6,1 saniyede tamamlayabiliyor. Motorun dinamiklerine ek olarak yeni sportif süspansiyon ayarı, sadece yarış pistindeki kombinasyonlarında değil, aynı zamanda dolambaçlı şehir trafiğinde de heyecan veren çevik yol tutuşuna katkıda bulunuyor. Frekans seçimli amortisör teknolojisi ile sportiflik ve sürüş konforu arasında optimize edilmiş bir denge sağlayan Adaptif Süspansiyonun yeni bir versiyonu da artık bir seçenek olarak MINI tutkunlarına sunuluyor. Yenilenen Adaptif Süspansiyonu eskisine göre yüzde ondan daha fazla sönümleme gücüyle çalışıyor.İki adet 85 milimetre paslanmaz çelik egzoz borusuna sahip spor egzoz sistemi, heyecan verici sesiyle Yeni MINI John Cooper Works’ün yüksek performansına eşlik ediyor. Uzman fren üreticisi Brembo ile iş birliği içinde geliştirilen spor fren sistemi standart donanımın bir parçası olurken, ön tekerleklerde dahili havalandırmalı disklere sahip dört pistonlu Yeni MINI John Cooper Works logosunu taşıyan kırmızı fren kaliperleri, otomobili en kısa mesafede durdurma görevini başarıyla yerine getiriyor. Standart olarak sunulan 18 inç Circuit Spoke alaşım jantlar otomobilin dış tasarım ögelerini pekiştiriyor.

İlgili video

Cooper SE tanıtımı