reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

apple

Apple’ın Pixar’dan ilham alan yeni animasyon reklamı yayında [Video]

Apple, tatil dönemiyle ilgili dikkat çekici bir video paylaştı. ‘’Hediyelerinizi Paylaşın’’ adını taşıyan videoda 16 yaşındaki besteci Billie Eilish‘in müziklerini içeren üç dakikalık bir animasyon karşımıza çıkıyor.

Advertisement

Reklam, kedisinin dünyaya girmesine ve etrafındaki herkes tarafından eğlenmesine kadar, kreasyonlarının sırrını saklayan bir kızın yazdığı müziği içeriyor. “Hediyelerinizi Paylaşın” teması, Mac ve iPad kullanıcılarının yaratıcılıklarını başkalarıyla paylaşmalarını teşvik ediyor. “Hediyelerinizi Paylaşın” reklamının arkasındaki çeşitli ek videolar, sitede çalışanların içerik oluşturmak için cihazlarını nasıl kullandıklarını inceliyor. Apple’ın reklamında, “Come Out and Play”  adı verilen yeni bir Billie Eilish şarkısı var. Yeni şarkı iTunes ve Apple Music’te yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro kısa bir süre önce Türkiye’de de satışa sunuldu

İnce çerçeveleri, yüz tanıma teknolojisi Face ID ve A12X işlemcisiyle tüm dikkati üstüne çeken tablet, sunduğu performansla çoğu dizüstü bilgisayarı geride bırakıyor. Artırılmış gerçeklik uygulamalarında ve oyunlarında bir önceki modele kıyasla çok daha başarılı bir performans sergileyen yeni iPad Pro, 11 inç ve 12,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla geliyor. 11 inçlik iPad Pro’nun Türkiye’deki başlangıç fiyatı 5.899 TL, 12,9 inçlik iPad Pro’nun başlangıç fiyatı ise 7.399 TL. Pek tabii bu fiyatların tabletin Wi-Fi destekli modeller olduğunu belirtmekte yarar var. Tablette hücresel şebeke bağlantısı (4G) tercih edilmesi durumunda tabletin fiyatı çok daha yükseğe çıkıyor. 1 TB’lık ve 4G bağlantısına sahip 12,9 inçlik iPad Pro’nun Türkiye fiyatının 14.099 TL olduğunu söyleyelim.

İlginizi çekebilir

Apple’ın dikkat çeken yeni videosu