reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu

Ryan Reynolds’lı Detective Pikachu filminden şirin tanıtım [Video]

Deadpool ile gönüllerde taht kuran Ryan Reynolds şimdi de Pikachu’nun sesi olarak karşımıza çıkıyor. Detective Pikachu şirin ve kısa tanıtımıyla boy gösteriyor.

İlk fragmanıyla adından uzunca süre söz ettiren Detective Pikachu yeni tanıtımıyla sahalara geri dönüyor. Bu Pokemon filminde alıştığımızın aksine Ash Ketchum’un hikayesine şahit olmuyoruz. Asıl kahramanımızın ismi Tim Goodman oluyor. Tim’in hayatı evinde bulduğu Pikachu ile konuşabilmesi her şeyi değiştiriyor. İşin enteresan yanı onu sadece Tim anlayabiliyor. Diğerleri için Pikachu sadece “pika-pika!” diyor. Tim Detective Pikachu ile bir araya geliyor ve kaybolan babasını bulmak üzere kolları sıvıyor. Onların macerasını seyrederken Pokemonlarla dolup taşan bir dünyaya da şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En sevilen Pokemon’a dönüşen Pikachu bu sefer konuşuyor ve onu Ryan Reynolds seslendiriyor. Ona Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton ve Rita Ora gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan yeni tanıtımda da Tim ve Pikachu’nun tanışmasına ve aralarındaki ilişkiye odaklanılıyor. Bununla beraber hayata getirilen diğer Pokemonları da görmüş oluyoruz.

Yönetmenliğini Rob Letterman’ın üstlendiği Detective Pikachu filmi 10 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pokemonları beyaz perdeye taşıyacak bu keyifli yapımdan paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.