reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Jeremy Renner

Jeremy Renner’ın kafa karıştıran Avengers Endgame paylaşımı

Avengers Endgame filmi için geri sayım devam ederken oyuncular ufak düzeltme sahneleri için sete geri döndü. Jeremy Renner’ın Instagram paylaşımı ise kafaları karıştırmayı başardı.

Hatırlarsanız Avengers Infinity War’da ortada görünmeyen iki karakter vardı. Hawkeye ve Ant-Man’in ev hapsinde olduğunu öğrenmiştik. Bu iki karakterin Endgame’de önemli bir rol üstleneceği tahmin ediliyor. Bu yüzden Clint Barton’a hayat veren Jeremy Renner’ın paylaşımları yakından takip ediliyor. Sevilen oyuncu Avengers Endgame’in kurgusu bitmeden önce ufak düzeltme sahnelerini çekmek için sete geri döndü. Bu durumu da paylaştığı fotoğrafla birlikte duyurdu. Fotoğrafın altına yazdığı açıklamada “Sette işimiz neredeyse bitti” sözlerine yer verdi. Etiket kısmındaysa “#MasajaİhtiyacımVar” “#InfinityWar” ve “#ÇokYakında” sözleri dikkat çekiyor. Dördüncü Avengers filminin adı artık Infinity War Part 2 değil. Fakat oyuncunun Endgame değil de, Infinity War demesi kafalarda soru işaretleri yaratıyor. Acaba filmde flashback (geçmişe dönüş) sahneleri mi çekiliyor diye düşünmemize neden oluyor.

 

View this post on Instagram

 

Wishing you all a wonderful weekend …. almost done on set !!! #weekendlove #needamassage #infinitywar #comingsoon #marvel

A post shared by Jeremy Renner (@renner4real) on

Öte yandan Jeremy Renner’ın canlandırdığı Hawkeye’ın Avengers Endgame filminde Ronin’e dönüşeceğini ve intikam almak üzere harekete geçeceğini biliyoruz. Bakalım onun hikayesinin Thanos’u alt etme konusunda ne gibi bir etkisi olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı