reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame öncesi ortaya çıkan yeni Marvel dizisi Hawkeye

Disney+’ın yeni Marvel dizisi için oklar Hawkeye’a döndü

Disney+’ın Marvel televizyon evrenine sinematik evrenden yepyeni bir karakter daha dahil oluyor. Jeremy Renner’ın Hawkeye karakteri dizisine kavuşuyor.

Disney+, Marvel dizileriyle beraber platformu genişletip sinematik evren hayranlarını kendi dizilerine çekmek için çalışmalarına devam ediyor. Tom Hiddleston’lı Loki resmi olarak gelişim aşamasına devam ederken, ara ara haberini aldığımız Vision and Scarlet Witch dizisinin gelişimi de devam ediyor. Ancak şimdi Variety‘nin özel haberine göre bir başka kahraman sinematik evrenden sıçrayarak Disney+ servisine geliyor. O kişi ise Avengers Endgame filminde değişmiş haliyle izleyeceğimiz Hawkeye‘dan başkası değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hawkeye dizisi yolda

Disney+ ve Marvel’ın Hawkeye karakteri için sınırlı bir seri hazırlığında olduğu Variety tarafından ortaya çıkarıldı. Dizinin başrolünü ise sinematik evrende olduğu gibi Jeremy Renner’ın üstleneceği kaydediliyor. Proje ile ilgili fazla detay yok, ancak iddialar hayli ilginç. Şöyle ki bir macera serisi olan dizide Clint Barton’ın (Hawkeye) unvanını Kate Bishop’a aktarması anlatılacak. Young Avengers üyesi olan Bishop’ın Hawkeye’a dönüşümüyle beraber Disney+ da muhtemelen ikinci nesil kahramanlarla “gençlik dizilerine” yol alacak. Ancak bunlar şimdilik Variety’nin iddiası şeklinde. Ne Disney ne de Marvel’dan konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş değil. Öte yandan Marvel’ın Disney+ için bir an önce gençlik dizilerine geçmek istemesi hayli akla yatkın bir plan gibi görünüyor.

Jeremy Renner’ı ise 25 Nisan’dan itibaren Ronin’e dönüşmüş halde Avengers Endgame filminde izleyeceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı