reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizileri Falcon and Winter Soldier, Loki ve WandaVision için ilk tanıtım

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video! [İzle]

Super Bowl kapsamında Disney+ için hazırlanan üç Marvel dizisini birleştiren ilk kısa tanıtım yayınlandı. Karşınızda Falcon and Winter Soldier, Loki ve WandaVision.

Marvel Sinematik Evreni‘nin dördüncü evresi hayli merak edilirken, evrenin bir parçası olan diziler için de sabırsızlığımız artıyor. Falcon and Winter Soldier ve WandaVision ilk etapta izleyeceğimiz yapımlar. Şimdilerde çekimleri devam eden Loki de peşi sıra gelecek. Ancak uzun zamandır haberdar olduğumuz bu projelerden doğru düzgün görüntüler görememiştik ki, Disney+’ın 30 saniyelik Super Bowl tanıtımı önümüze nihayet bir şeyler koydu. Tahmin edebileceğiniz gibi tanıtımda ağırlıklı olarak Falcon and Winter Soldier ve WandaVision görüntüleri yer alıyor. Loki çekimleri yeni başlamış olsa da tanıtımda çok kısa bir şekilde onu görmek de mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizileri heyecanı körüklüyor

Anthony Mackie’nin canlandırdığı Sam “Falcon” Wilson’ın Captain America’nın kalkanını savurduğu fragmanda Winter Solider da kendini gösteriyor. Hatırlarsanız Avengers Endgame filminde yaşlı Captain America kalkanını Falcon’a vermişti.

WandaVision görsellerinde ise yine heyecan verici bir detay paylaşılıyor. Wanda Maximoff karşımıza klasik Scarlet Witch kostümüyle çıkıyor. Bunun dışında bizi bu cephede hayli ilginç bir dizi bekliyor gibi görünüyor.

Peki bu yapımlarla ne zaman buluşacağız? The Falcon and the Winter Solider’ın bu yıl yayınlanacağı kesin. WandaVision’ın da 2020’de yayınlanması bekleniyor. Loki için biraz bekleyeceğiz. Dizi 2021’in ilk yarısında yayınlanacak.