reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Loki dizisine Rick and Morty senaristi

Marvel’ın Loki dizisiyle ilgili heyecan verici gelişme

Disney+’ın orijinal Marvel dizilerinden biri olan Loki için heyecan verici yeni bilgiler ortaya çıktı. Dizinin ekibine Rick and Morty cephesinden bir isim dahil oluyor.

Disney+ orijinal Marvel dizileri üzerinde çalışmaya devam ederken, Loki dizisi için nihayet kayda değer bir adım atılmış gibi görünüyor. THR‘ın özel haberine göre dizinin yaratıcılığını ve baş yapımcılığını Rick and Morty yazarlarından Michael Waldron üstlenecek. Waldron’un aynı zamanda dizinin pilot bölümünü yazacağı da belirtiliyor. Heyecan verici bu gelişmeyle beraber kahramanımızın dizisi için de çalışmaların çok yakında başlayacağını söyleyebiliriz. Dizide Tom Hiddleston’ın rolü üstleneceği, Disney+ duyurusuyla beraber açıklanmıştı. Dizinin konusuyla ilgili ise yepyeni bir iddia ortaya atılmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İnsanlık tarihi boyunca Loki etkisi

Geçmişte dizinin Loki’nin genç hali üzerine yoğunlaşacağı ve Hiddleston’ın hikaye anlatıcısı olarak dizide yer alacağına dair dedikodular dolaşıyordu. Ancak kulislerde şimdilerde Loki’nin insanlık tarihi boyunca bir düzenbaz ve şekil değiştirici olarak önemli olaylara müdahalesini izleyeceğimiz konuşuluyor. Konu üzerine Marvel tarafından yapılmış resmi bir açıklama ise yok.

Marvel’ın Disney+ için hazırladığı başka diziler de bulunuyor. Bunlardan en bilineni The Vision and Scarlet Witch. Captain Marvel’ın senaristlerinden Jac Schaeffer’ı ekibe dahil eden yapımla ilgili henüz başka bir detay bulunmuyor. Bir de hakkında neredeyse hiçbir şey bilmediğimiz Falcon ve Winter Soldier’ı buluşturan üçüncü bir dizi projesi mevcut.

Yeni dizilerin ise Disney+’ın açılışına yetişmesi pek mümkün değil gibi görünüyor. Zira Disney bu yıl içinde çevrim içi servisini izleyicilerle buluşturmayı planlıyor. Serviste göreceğimiz ilk orijinal yapım ise büyük bir ihtimalle Star Wars dizisi The Mandalorian olacak.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel fragmanı