reklamı kapat

POPÜLER

loki

Tom Hiddleston’ın heyecan uyandıran Loki dizisi açıklaması

Marvel stüdyoları yakında Loki dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin başrolünü üstlenecek olan Tom Hiddleston ise heyecan verici bir açıklamaya imza attı.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame sonrasında Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkacak yeni projeler hazırlanıyor. Bu dizi projelerinden biri de Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakterlerinden biri olan Loki etrafında şekillenecek. Daha önce yapılan açıklamalar sayesinde az da olsa proje hakkında bilgimiz var. Örneğin San Diego Comic Con’da yapılan duyuru sayesinde dizinin başrolünde yine Tom Hiddleston‘ın yer alacağı kesin. Proje sadece altı bölümden oluşacak. Yani bir mini dizi olarak boy gösterecek. Bunun yanında Avengers Infinity War’un başında ölen Loki’yi değil, Avengers Endgame‘de 2012 senesinde uzay taşıyla kaçmayı başaran Loki’yi seyredeceğiz. Kahramanlarımız uzay taşını ele geçirmeye çalışırken 2012 senesindeki Loki’nin taşla birlikte kaçmasına sebep olmuştu. Bu hareketin de yeni bir paralel evren yarattığı anlaşılmıştı. Özetle alternatif evrendeki Loki’nin maceralarına şahit olacağız. Buna rağmen hayranlar hala bazı soruların yanıtını merak ediyor.

Merak edilen Loki dizisi soruları yanıtlanacak

Geçtiğimiz günlerde The Late Show with Stephen Colbert programına konuk olan Tom Hiddleston diziyle ilgili konuştu. Kendisine yöneltilen soruların ardından “Dizi projesi duyurulduğundan beri bana en çok sorulan sorular Loki Avengers Infinity War’da gerçekten öldü mü? ve Loki uzay taşıyla ne yapacak? oluyor. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki dizi merak edilen bu soruları oldukça net bir şekilde yanıtlayacak.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Hiddleston’ın bu sözlerinden sonra altı bölümlük Loki dizisinde neler yaşanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Dizinin 2021 baharında Disney+’ta olacağını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home kamera arkası