reklamı kapat

POPÜLER

Disney+ Loki dizisi

Disney’in Loki dizisi için hayranları kızdıracak iddia

Disney, çevrim içi yayın servisi Disney+ duyurusunu yaptığında Tom Hiddleston‘ın yer alacağı bir Loki dizisi müjdelemişti. Ancak iddialara göre dizi beklediğimizden çok farklı bir şekilde ilerleyecek.

Çevrim içi yayın servisi Disney+, bu yıl içinde izleyicilerle buluşmaya hazırlanacağını müjdelediğinde, Marvel severler için Loki dizisi geleceğini de açıklamıştı. Bildiğiniz gibi Avengers: Infinity War, Loki için pek parlak geçmemişti. Karakter için endişelenen izleyiciler de bu dizi duyurusuyla biraz olsun teselli bulmuştu. Çünkü açıklamada Tom Hiddleston ile dizi için anlaşıldığı kaydediliyordu. Elbette Disney gerçekten de Tom Hiddleston ile bir Loki dizisi karşımıza çıkaracak. Ancak yeni dedikodular dizinin beklediğimizin çok dışında olacağını iddia ediyor. Ve bu durumun hayranları mutlu ettiğini söylemek pek mümkün değil.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Hiddleston’ın anlatımıyla genç Loki’nin maceraları

Herkes ekranda Hiddleston’ı role bürünmüş halde görmeyi beklerken That Hashtag Show’dan Charles Murphry, Twitter’ı karıştıracak açıklamalarda bulundu. Murphry “Dedikodu: Disney+’ın Loki’nin hayatını anlatan dizisinde Tom Hiddleston sadece anlatıcı olarak yer alacak.” diyerek bombayı patlattı. Dizide daha genç bir Loki’nin başrolde olacağını kaydeden Murphry, Kid Loki maceralarına odaklanılabileceğini kaydediyor. Bu da Hiddleston’ın sesine ve minimum varlığına sahip bir dizinin yayınlanacağı anlamına geliyor. Gotham benzeri bir düzene gitmeye hazırlandığı iddia edilen Disney’in bu konuda hayranların tepkisini çekeceği kesin. Hayranlar dedikodu aşamasında dahi proje ile ilgili kızgın görüşler ortaya atmaya başlamış durumda. Tabii tüm bunların iddia olduğunun bir kez daha altını çizelim.

İlginizi çekebilir

Captain Marvel yeni fragman