reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Marvel dizisi Loki setinden Tom Hiddleston paylaşımı [Video]

Marvel dizisi Loki’nin setinden Tom Hiddleston paylaşımı [Video]

Marvel dizisi Loki için hazırlıklar başladı. Dizinin yıldız ismi Tom Hiddleston, kamera arkasından paylaştığı kısa video ile hayranlara süreci aktarıyor.

Advertisement

Marvel Sinematik Evreni‘nin en sevilen aktörlerinden Tom Hiddleston, Disney+ dizisi Loki için hazırlıkları başlatmış durumda. Ünlü aktör ise bizi hiç bekletmeden doğrudan kamera arkasına davet ediyor. Instagram hesabından paylaştığı kısa videoda “uzun bir sıçrayış” yaparak destekli alana düşen Hiddleston, “Hazırlıklar harika gidiyor.” notunu paylaşıyor. Saçlarının rol için iyiden iyiye uzadığı görünen Hiddleston, çekim hazırlıkları için sahne denemelerini gerçekleştiriyor. Kısa sürede ilk paylaşımı yapması ise, önümüzdeki dönemlerde setten eğlenceli yeni içeriklerin de gelebileceği konusunda umutlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizisi Loki ne zaman yayınlanacak

Tom Hiddleston hazırlık aşamasından ilk içeriği paylaşarak Marvel hayranlarını heyecanlandırsa da dizi için hemen heyecanlanmayın deriz. Zira dizinin 2021 baharından önce yayınlanması beklenmiyor. Yani Loki’yi Disney+’ta görmek için bir yıldan uzun bir süre bekleyeceğiz. Yapımın senaryosuna ait detaylar hala belirsizliğini korurken geçmişteki haberlerde Loki’nin tarihi olaylara etkisini görebileceğimiz kaydedilmişti. Hatırlarsanız Loki en son Avengers Endgame filminde görülmüştü. 2012’ye dönen kahramanlarımızın görevi beklenmedik bir çıkmaza girmiş ve Loki de Tesseract’ı alarak kaçmıştı. Bu da zamanda farklı bir çizgi oluşturmuştu. Dizinin oradan bağlanarak ilerlemesi bekleniyor.

Dizinin ise sezon finaliyle Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı Kevin Feige tarafından açıklanmıştı. Gelecek Doctor Strange filmi 7 Mayıs 2021’de yayınlanacak. Bu durumda bölümlerinin haftalık yayınlanacağı düşünülürse, Mart 2021 gibi Loki dizisine kavuşabiliriz.

İlginizi çekebilir

The Walking Dead 10. sezon 9. bölümü müjdeleyen fragman