reklamı kapat

POPÜLER

Loki

Marvel hayranlarını heyecanlandıran Loki dizisi söylentisi

Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Loki dizisine dair yeni bir iddia ortaya atıldı. Eğer söylenenler doğruysa dizide bir değil, iki farklı Loki’nin izleyici karşısına çıkması bekleniyor.

Hemen kısaca özet geçmek gerekirse Avengers Infinity War’un başlangıcında Loki’nin ölümüne şahit olduk. Sonra beklenmedik bir şey oldu ve Avengers Endgame’de kahramanlarımız New York savaşı dönemine geri döndü. Onlar uzay taşını ele geçirmeye çalışırken başarısız olup Loki’nin kaçmasına sebep oldular. Sonradan öğredik ki paralel evrendeki bu Loki’nin maceralarını seyredeceğiz. Başrolde Tom Hiddleston yer alacak. Disney+’ta ekrana gelecek olan bu dizinin doğrudan Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmine bağlanacağı da birkaç gün önce onaylandı. Bunun yanında yapımcılardan Stephen Broussard dizide kahramanımızın zaman yolcuğunu yapacağını onayladı. Özetle her geçen gün bu proje hakkında yeni detaylar öğreniyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heyecanlandıran Loki iddiası

Dikkat çekici son gelişme ise oyuncu kadrosunda yaşandı. Sophia Di Martino’nun dizinin oyuncuları arasında katıldığı açıklandı ancak onun hangi karaktere hayat vereceği gizli tutuldu. Bu gelişmenin ardından projeye yakın kaynaklarda biri Deadline sitesine konuştu. Sophia Di Martino’nun kadın Loki olarak karşımıza çıkacağı iddia edildi. Bu noktada işler biraz karışık. Onu farklı bir evrenin Loki’si olarak mı göreceğiz, yoksa Loki’nin kadın formu olarak mı karşımıza çıkacak bilmiyoruz. Marvel çizgi romanlarından bildiğimiz üzere Loki görünüşünü ve cinsiyetini değiştirebiliyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı