reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War filminde bir kez daha ölen Loki ile ilgili Avengers Endgame öncesi itiraf

Tom Hiddleston’dan Loki’nin ölümüyle ilgili şaşırtıcı itiraf

Avengers Endgame filminde karşımıza çıkıp çıkmayacağını merak ettiğimiz, Loki rolüyle hayranların beğenisini kazanan Tom Hiddleston, karakterin ölümüne ilişkin çok ilginç bir itirafta bulunuyor.

26 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers Endgame için yavaş yavaş geri sayımı başlatmışken, Marvel Sinematik Evreni’nin kendi dizisine kavuşacak olan karakterlerinden Loki’ye hayat veren Tom Hiddleston, karakteriyle ilgili ilginç bir açıklamada bulundu. The Empire Film Podcast‘e röportaj veren ünlü aktör, yaptığı itirafta Loki’nin ölümünün aslında Avengers: Infinity War filminde de önce gerçekleşeceğini kaydediyor. Hatırlarsanız Loki’nin 2013 yapımı Thor: The Dark World filminde de bir ölüm sahnesi yer alıyor. Thor’u kandıran Loki’nin aslında ölmediği filmin sonunda ortaya çıkıyor. Bu sahne ise başta böyle çekilmemiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Loki aslında ölmeliydi”

Tom Hiddleston, podcast sırasında en çok düzenlemeye gidilen Marvel filmlerinden birinin The Dark World olduğuna değiniyor. “Bunu daha önce açıklamamıştım ancak Loki’nin ölümü aslında gerçekten ölümdü.” diyerek itirafına başlıyor. “Kardeşini ve Jane Foster’ı kurtarabilmek için kendini feda ediyordu. Senaryoda böyle yazılmıştı ve orijinal kurgunun parçasıydı. Ancak test görüntülemelerinde izleyiciler bunu kabul edemedi. Test görüntülemesine katılan herkes bu konuda hem fikirdi ve itiraz ettiler.

Bu açıklamayla beraber Marvel Sinematik Evreni’nin Loki karakterini aslında Avengers: Infinity War filminden çok önce gözden çıkardığını öğrenmiş oluyoruz. İzleyicilerin itirazları sonucu beyaz perdedeki varlığını sürdüren Loki’nin Avengers Endgame filmiyle geri dönecek kadar şanslı olup olmayacağı ise net değil. Bildiğiniz gibi Loki Infinity War filminde, filmin daha çok başında yüzükler tamamlanmadan Thanos tarafından öldürülmüştü. Ancak Avengers Endgame ile beraber işin içine zaman yolculuğu gireceği için ne olacağını kestirmek güç.

Öte yandan Tom Hiddleston, Loki olarak bir kez daha karşımıza çıkacak. Disney’in Netflix rakibi çevrim içi yayın servisi için hazırlanan Marvel dizilerden biri de ünlü aktörün rol alacağı Loki dizisi. Hiddleston’ın açıklamasını 16. dakikadan sonra hemen üstteki podcast’ten dinleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı