reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar 3 vizyon tarihi ertelemesi

Fantastik Canavarlar 3 filmi için can sıkıcı gelişme

Fantastik Canavarlar 3 filminin üzerindeki kara bulutlar dağılmıyor. Fantastik Canavarlar 2 filminin çokça eleştirilmesi ardından alınan kararlar sonucu beklenen haber geldi.

Harry Potter evreninde geçen ve evrene dair bilgilerimizi genişleten Fantastik Canavarlar serisi üçüncü filmiyle vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Fantastik Canavarlar 3 içinse işler istenildiği şekilde ilerlemiyor gibi. 20 Kasım 2020‘de yayınlanması beklenen filmin ilk olarak çekim tarihi temmuz ayından sonbahara ertelenmişti. Bunun sebebi olarak ise “ilk iki filmin toplamından da büyük bir filmtasarlandığı belirtildi. Yapım ekibi daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu için, çekimler ertelenmişti. Bu ertelemenin vizyon tarihini değiştirip değiştirmeyeceği merak ediliyordu ki korkulan haber geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fantastik Canavarlar 3 bilinmeyen bir tarihe ertelendi

Warner Bros. çatısı altında olan filmin çıkış tarihi resmileştirilmemişti. Ancak Warner Bros.’un 20 Kasım 2020 tarihini “açıklanmayan bir film” için ayırttığı biliniyordu. İlk film 18 Kasım 2016’da, ikinci film 16 Kasım 2018’de yayınlandığı için hayranlar üçüncü filmin tarihini 20 Kasım 2020 olduğuna inanıyordu. Ancak çekimlerin ertelenmesiyle beraber bu tarihe gölge düşmüştü ki, Warner Bros. 20 Kasım 2020 için başka bir film açıkladı. Gelecek Dune filmini o tarihe yerleştiren Warner Bros. aynı günde iki büyük yapımın çıkışını muhtemelen istemeyeceği için Fantastik Canavarlar 3 filmi şu an belirsizliğe düşmüş durumda. 2021’e ertelendiği düşünülen filmin önceki filmlerde olduğu gibi tarih döngüsünü kasım ayına sabitlemesi durumunda, yeni film için çok uzun süre beklememiz gerekebilir.

İlk filmi Amerika’da ikinci filmi ise İngiltere’de çekilen serinin üçüncü film için Brezilya‘da çekim yapacağı da bilinenler arasında. Ancak tüm tema o ülke üzerine mi olacak bu bilgi henüz net değil.

İlginizi çekebilir

Harry Potter evreninde geçen serinin ikinci filminin fragmanı