reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Emeklilik kararını açıklayan Iron Man yıldızı

Avengers Endgame filminin izleyici çıkmasına az bir zaman kala Iron Man dünyasından önemli bir karaktere veda edeceğimiz belli oldu.

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame ile birlikte pek çok kahramana veda etmeye hazırlanıyoruz. Bazı karakterlerin öleceği, bazılarının emekli olacağı düşünülüyor. Bu yüzden Iron Man ve Captain America gibi karakterlere dair gelişmeler yakından takip ediliyor. Fakat bu sefer emeklilik açıklaması hiç beklemediğimiz bir isimden, Gwyneth Paltrow’dan geldi. Pepper Potts karakterine hayat veren oyuncu Variety‘e konuştu ve şu sözleri sarf etti:

“Artık zırh giymek için yaşlandığımı düşünüyorum. Aslında bunu yapabildiğim için çok şanslıyım. Zamanında bunun için ikna edilmem gerekmişti. Iron Man filminin yönetmeni Jon Favreau ile arkadaştık. İlk filmi çekmek gerçekten harika bir deneyimdi. Ardından filmin hayranlar için giderek önem kazanmasına şahit olmak da öyle. Eğer ileride Marvel ‘bir günlüğüne geri dönmen mümkün mü?’ diye sorarsa seve seve gelirim. Bana ihtiyaçları olduğunda geri dönmeye hazırım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gwyneth Paltrow’un açıklamasıyla birlikte anlıyoruz ki Pepper Potts’u Avengers Endgame filminin ardından pek göremeyeceğiz. Bunun Tony Stark ve Iron Man dünyası için ne anlama geldiği de büyük merak konusu. Bakalım film bu vedaya uygun bir kapı açacak mı, yoksa artık Pepper Potts’u görmemize gerek kalmayacak bir noktaya mı geleceğiz.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı